Nowości na polskim rynku – laserowe skanery 3D FreeScan UE7 i UE11

Laserowe skanery 3D FreeScan UE7 i UE11 w ofercie CadXpert CadXpert

Zawansowane technologicznie laserowe ręczne skanery 3D FreeScan UE7 oraz UE11 marki Shining 3D oferują ponadprzeciętne możliwości w konkurencyjnej cenie. Skanery te są już dostępne na polskim rynku w ofercie firmy CadXpert.

Te wysokiej klasy urządzenia metrologiczne pozwalają zachować wyjątkową dokładność pomiarów nawet w trudnych warunkach operacyjnych. Ich ergonomiczna i lekka konstrukcja pozwala na łatwą obsługę, zapewniając precyzyjne rozwiązania kontrolne na poziomie metrologicznym. Urządzenie świetnie sprawdza się w przemyśle motoryzacyjnym, transportowym, lotniczym, produkcji maszyn oraz kontroli jakości. Skanery 3D FreeScan UE przeznaczone są zarówno dla użytkowników wymagających, jak i tych rozpoczynających pracę z wykorzystaniem tych urządzeń.

Co wyróżnia skanery 3D FreeScan UE7 i UE11?

Wysokie parametry urządzenia klasy metrologicznej​ – w tym przypadku, to rzadko spotykana dokładność skanowania do 0,02 mm. Dokładność objętościowa wynosi 0,02 mm + 0,04 mm / m, natomiast skanowanie odbywa się z prędkością aż do 1 020 000 pkt/s.

Stabilność powtarzalnych pomiarów – podczas wielokrotnego pomiaru tego samego przedmiotu skaner 3D FreeScan UE zapewnia spójne wyniki, co potwierdza niezawodność urządzenia.

Niska waga – urządzenie waży zaledwie 670 g, dzięki czemu skanowanie ręczne jest bardzo proste, a obsługujący nie odczuwa zmęczenia wynikającego z długiego czasu pracy ze skanerem 3D.

Szeroki zakres adaptacji materiałowych – urządzenie jest przystosowane do pracy w wymagających warunkach. Niebieskie światło laserowe pozwala na bezproblemowy skan. W tym także ciemnych oraz błyszczących obiektów.

Wysoka wydajność – duży obszar skanowania do 510 * 520 mm zapewnia większe pole widzenia dla płynniejszego i bardziej wydajnego skanowania.

Prosta i intuicyjna obsługa oprogramowania – wyjątkowo przyjazny dla użytkownika system operacyjny z prostą konfiguracją oprogramowania i wskazówkami przez cały proces przepływu pracy, który umożliwia użytkownikom łatwe opanowanie operacji.

Bezproblemowe podłączanie do oprogramowania kontrolnego – dane ze skanowania można jednym kliknięciem zaimportować do oprogramowania inspekcyjnego, takiego jak Geomagic Control X, Verisurf Inspect i Einsense Q, zwiększając wydajność inspekcji.

Źródło:CadXpert

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę