Nowości Seron na targach STOM

MM Magazyn Przemysłowy
Reklama
Reklama

Nowe centrum obróbcze CNC oraz wycinarka plazmowa CNC to najważniejsze nowości na stoisku firmy Seron podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce.

Centrum Obróbcze CNC Seron HardLine

Hardline to innowacyjna maszyna CNC przeznaczona do obróbki frezarskiej materiałów twardych, takich jak aluminium, stal, kompozyty itp. Zbudowana jest na stalowej, żebrowanej konstrukcji. Hardline ma możliwość wyposażenia w dodatkowe opcje, stając się centrum obróbczym o uniwersalnym zastosowaniu, automatyzującym każdą linię produkcyjną.

Reklama

Wycinarka plazmowa CNC Seron Compact z obrotnikiem

Wycinarka plazmowa CNC Seron Compact z obrotnikiem to innowacyjna maszyna do cięcia rur okrągłych i kwadratowych oraz blach o grubości nawet 50 mm. Stalowa, spawana konstrukcja w połączeniu z najwyższej klasy podzespołami daje bezawaryjne urządzenie. Wycinarka posiada stół odciągowy o budowie sekcyjnej, co ułatwia czyszczenie.

Wycinarka plazmowa CNC ze stołem odciągowym i obrotnikiem została nagrodzona medalem w kategorii targów STOM-Blech&Cutting.

Źródło: Seron

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama