Nowy gatunek do frezowania MS2050

Reklama
Reklama

Najnowszy gatunek płytka skrawającej MS2050 firmy Seco, przeznaczony do prac w trudnych warunkach, oferuje nową technikę pokrywania oraz substrat zwiększający niezawodność i oferujący wyższe parametry skrawania podczas obróbki części ze stopów tytanu.

Specjalna metoda pokrywania gatunku MS2050 - PVD - nie tylko poprawia odporność na ścieranie, ale też nie wchodzi w reakcje z materiałem elementu obrabianego. Dzięki temu użytkownicy mogą zwiększyć prędkość skrawania i przedłużyć trwałość narzędzia, zmniejszając koszt na część.

Producenci z branży lotniczej i inne firmy obrabiające stopy tytanu mogą przekonać się, że gatunek MS2050 stanowi doskonałe uzupełnienie dostępnych gatunków F40M i T350M.

Gatunek MS2050 jest dostępny w różnych geometriach dodatnich dla frezowania kątowego, planowania, kopiowania i frezowania z dużym posuwem. Więcej informacji dotyczących tego odpornego na ścieranie gatunku można uzyskać u miejscowego przedstawiciela firmy Seco lub na stronie internetowej www.secotools.com/ms2050.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama