Nowy zawias dwustronny do cieńszych stołów składanych do wnętrz transportowych

Nowy zawias dwustronny do cieńszych stołów składanych do wnę Southco

Firma Southco poszerzyła swoją linię zawiasów dwustronnych o stałym momencie obrotowym o nowe rozwiązanie przeznaczone do cieńszych stołów składanych, które stosuje się do wnętrz transportowych.

Zawias dwustronny AH-2E-12 o stałym momencie obrotowym firmy Southco korzysta z siły tarcia, by zwiększyć zakres kontroli stołów składanych pod kątem 180 stopni, co pozwala zapobiec samoczynnemu otwieraniu się segmentów w trakcie użytkowania stołu i zwiększyć satysfakcję użytkownika.

Linia zawiasów dwustronnych o stałym momencie obrotowym została rozszerzona tak, by produkty wchodzące w jej skład mogły być montowane w panelach o grubości 12 mm (1/2 cala). Nowe zawiasy AH-2E stanowią uzupełnienie używanych zawiasów dwustronnych AH-2E, które zaprojektowano do paneli o grubości 20 mm (3/4 cala). Wielu inżynierów szuka rozwiązań przeznaczonych do cieńszych paneli, by zmniejszyć wymiary i masę swoich konstrukcji.

Zawias dwustronny AH-2E o stałym momencie obrotowym firmy Southco zapewnia stałe, płynne funkcjonowanie, co umożliwia pasażerom bezpieczne przestawianie składanych stołów, umieszczonych w poruszających się pojazdach, takich jak pociągi, samoloty oraz autokary. Zintegrowany, stały moment obrotowy umożliwia utrzymywanie stołu pod każdym kątem, co zapobiega jego otwarciu w trakcie ruchu pojazdu. Dzięki ulepszonej estetyce i niezawodności, AH-2E to idealne ulepszenie w porównaniu do zawiasów wolnoopadających i urządzeń tłumiących.

Dzięki swojej konstrukcji umożliwiającej montaż podtynkowy zawias dwustronny AH-2E o stałym momencie obrotowym potrzebuje minimalnej ilości miejsca i umożliwia montaż stołu w bezpiecznej, poziomej pozycji oraz jego składanie i rozkładanie na płasko. Dzięki wykonaniu z wytrzymałych materiałów AH-2E zapewnia bezawaryjne, bezobsługowe użytkowanie oraz zwiększony poziom bezpieczeństwa dzięki płynnemu ruchowi, co uniemożliwia przytrzaśnięcie palców, a także dzięki płaskiej konstrukcji, która eliminuje punkty ścisku wzdłuż łączenia.

– Zawias dwustronny AH-2E o stałym momencie obrotowym wyznacza nowy poziom bezpieczeństwa i niezawodności dla stołów składanych w sektorze transportu pasażerskiego, w transporcie kolejowym, autobusowym i lotniczym. Dzięki technologii zintegrowanego momentu obrotowego AH-2E stanowi ulepszenie w porównaniu do istniejących rozwiązań wolnoopadających ze względu na fakt, że kontrolowany ruch zapobiega swobodnemu upadkowi stołu na nogi pasażera – twierdzi globalny menadżer produktu Stewart Beck.

Źródło: Southco

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę