Obiektowa drukarka oznaczników THERMOMARK CARD

Phoenix Contact
Reklama
Reklama

Drukarka oznaczników THERMOMARK CARD firmy Phoenix Contact dzięki swoim funkcjom idealnie nadaje się do drukowania oznaczników na złączki, przewody, kable lub aparaty nie tylko na warsztacie czy w biurze, ale również na obiekcie podczas budowy lub serwisu rozdzielnicy.

Dobrym przykładem przenośnej drukarki jest właśnie THERMOMARK CARD szczególnie doposażonej w walizkę transportowa odporną na uderzenia, która drukuje oznaczniki na kartach z tworzywa sztucznego. Do drukowania oprócz drukarki potrzebny jest jedynie laptop który możemy zaoferować w zestawie z drukarką i zasilanie, które najczęściej jest w pobliżu rozdzielnicy.

Reklama

Opis karty oznaczników zajmuje jedynie 8 sekund. Zaletami używania drukarek z serii THERMOMARK jest ich niewielka konstrukcja, wyraźny i trwały wydruk oraz uniwersalne zastosowanie zarówno do oznaczników na złączki, przewody, kable, aparaty, tabliczki znamionowe lub znaki informacyjne i ostrzegawcze jak i używanie ich w biurze, warsztacie lub na budowie bezpośrednio na obiekcie.

Wydruk polega na wprowadzeniu za pomocą programu CLIP PROJECT informacji które chcemy opisać ręcznie lub za pomocą importu danych np. z excela lub programów projektowych typu EPLAN, naciśnięciu przycisku drukuj i po niespełna kilku sekundach oznaczniki są gotowe do instalowania ich na złączkach lub przewodach.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama