Omron na Warsaw Industry Week oraz Evertiq

Omron na Warsaw Industry Week oraz Evertiq MM

Koniec października będzie świetną okazją do zapoznania się z nowinkami technologicznymi, pogłębienia wiedzy o ofercie firmy Omron, a także zadaniu nurtujących pytań dotyczących najnowszych rozwiązań.

Warsaw Industry Week

Od 24 do 26 października odbędą się jedne z największych w kraju targów przemysłowych. Przy stoisku B2.33 w Hali B, Omron będzie dzielił przestrzeń z klastrem Silesia Automotive & Advanced Manufacturing (SA&AM). Wśród różnych rozwiązań z zakresu robotyki i tracebility zobaczyć będzie można 3D Bin Picking – rozwiązanie pojedynczego wybierania losowo zasypanych detali z pojemnika z wykorzystaniem robota współpracującego i kamery 3D.

Powiązane firmy

Omron Electronics

Evertiq

26 października na Stadionie Narodowym PGE warto odwiedzić Omron na targach branży elektronicznej – Evertiq Expo. Omron razem z partnerem, firmą  Energy Waves zaprezentuje na stoisku nr 4 robot współpracujący TM5 w aplikacji przenoszenia płytek PCB oraz robot mobilny LD w aplikacji transportu płytek PCB. Omron zaprasza również do odwiedzin stoiska nr 31 – gdzie pojawi się Omron ISD, którego przedstawiciele będą opowiadać o zaawansowanych możliwościach kontroli produkcji.

Źródło: Omron Corporation

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę