Osprzęt oświetleniowy MerXu dla instalacji elektrycznych

Osprzęt oświetleniowy MerXu dla instalacji elektrycznych MerXu.com

Oświetlenie to nie tylko oprawy oraz źródła światła, ale także dodatkowe elementy wspomagające pracę lamp, oszczędzające energię elektryczną, zapewniające bezpieczeństwo czy umożliwiające tworzenie aranżacji świetlnych. Na MerXu klienci mogą zaopatrzyć się w osprzęt oświetleniowy przydatny w instalacjach elektrycznych w mieszkaniach, domach, budynkach użyteczności publicznej oraz przemyśle, a także w oświetleniu zewnętrznym.

Czujniki ruchu i obecności

W technice oświetleniowej wykorzystywane są różnego rodzaju czujniki. Do najczęściej stosowanych należą dostępne na platformie zakupowej MerXu czujniki zmierzchowe, ruchu oraz obecności. Czujniki zmierzchowe reagują na natężenie światła naturalnego i powodują załączenie zsynchronizowanego z nimi oświetlenia po zapadnięciu zmroku. Doskonale nadają się dla stałego oświetlenia ulicznego, parkowego, ale także podświetlenia numeru domu czy ścieżek w ogrodzie. Czujniki ruchu, z kolei, reagują, kiedy wykryją ruch – przydają się do zwiększenia bezpieczeństwa na różnego rodzaju terenach nadzorowanych, a także do oświetlenia ciągów komunikacyjnych. Z kolei czujniki obecności nie pozwalają na wyłączenie oświetlenia, dopóki w danym pomieszczeniu przebywają ludzie. Przydatne są w łazienkach w obiektach użyteczności publicznej, czy też w korytarzach i na klatkach schodowych.

grafika czujnik ruchu

Sterowanie oświetleniem – piloty, ściemniacze i systemy typu „smart”

Załączanie, wyłączanie i regulowanie natężenia oświetlenia bywa uciążliwe, szczególnie w przestrzeniach łączących ze sobą kilka funkcji, np. salon, jadalnię i kuchnię. Użytkownicy mają swoje ulubione ustawienia świateł, jednak ich każdorazowe zestawianie zabiera niepotrzebnie czas i energię. Dlaczego więc nie zaprogramować swoich ulubionych scen świetlnych, a później przywołać je jednym kliknięciem przycisku czy pilota? Pomogą w tym oferowane na MerXu systemy typu „smart”, które pozwalają na zaprogramowanie od kilku do kilkunastu ustawień, a także automatyczne ich załączanie oraz zdalne sterowanie oświetleniem za pomocą pilota czy smartfona. Zarządzać można nie tylko oświetleniem wewnątrz domu, lecz również na zewnątrz – w ogrodzie czy na podjeździe.

Świetlówkowe układy zapłonowe na MerXu

Mimo popularności oświetlenia ledowego, które jest tanie w użytkowaniu oraz dzięki niewielkim mocom pozwala na wykonanie ciekawych aranżacji świetlnych bazując na zwykłej domowej instalacji elektrycznej, świetlówki nie wychodzą z użycia.

Ich zaletą jest światło o dużym natężeniu, które może być jeszcze spotęgowane przez oprawy rastrowe. Te źródła światła odznaczają się również szerokim kątem emisji, stąd ich duża popularność, szczególnie w obiektach, gdzie istotne jest natężenie światła na powierzchniach roboczych. Świetlówki wymagają do prawidłowego działania układów zapłonowych, które niestety są elementami awaryjnymi. Na szczęście w wielu przypadkach można je wymienić, bez konieczności zakupu nowej lampy. Na platformie zakupowej MerXu klienci znajdą wiele rodzajów układów zapłonowych, w tym również starterów, które umożliwiają wymianę tradycyjnych świetlówek na LED.

Promocje!

Platforma oferuje także wiele działań promocyjnych, dzięki którym kupujący mogą znacznie zaoszczędzić na zakupach robionych na merXu np. Promocja „Kasa wraca”, gdzie zgarnąć można nawet 8 000 PLN za zakupy na merXu lub premia za pierwszy zakup za min. 1000 PLN, w której merXu zwraca 200 PLN (podczas Black week od 400 do 2000 PLN – promocja trwa do końca listopada 2021 r.) – szczegóły promocji TUTAJ

Osprzęt oświetleniowy MerXu dla instalacji elektrycznych zdjęcie w treści artykułu

Sprzedający mogą również zebrać dodatkowe premie za polecenie platformy swoim partnerom biznesowym - szczegóły promocji TUTAJ

Masz pytania?

Napisz przez Formularz kontaktowy lub zadzwoń +48 600 440 450

merXu Sp. z o.o.

merXu Sp. z o.o.

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B – zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe.

Profil Firmy

merXu Sp. z o.o.