Oszczędzaj na zakupach firmowych - korzystaj z promocji merXu

Oszczędzaj na zakupach firmowych, korzystaj z promocji merXu merXu

Aż 700 PLN zwrotu za transakcje międzynarodowe, darmowa dostawa i jeszcze większy bonus za rekomendację - w ten sposób firmy korzystające z platformy merXu mogą zaoszczędzić na zakupach i kosztach prowadzenia działalności. Na platformie można znaleźć już ponad 8 mln ofert od dostawców krajowych i z takich rynków jak Czechy, Słowacja, Niemcy, Węgry, Rumunia, Estonia i Litwa. 

merXu to kompleksowe, darmowe narzędzie dla przedsiębiorców, zaspokajające podstawowe i złożone potrzeby firm w handlu internetowym. Na platformie można znaleźć największy wybór ofert dla przemysłu, nawet tych trudno dostępnych i wysokospecjalistycznych. A to w obecnych czasach dla wielu firm stanowi duże wyzwanie. Podobnie jak koszty prowadzenia działalności. Tutaj też z pomocą przychodzi merXu, które od początku swojej działalności oferuje swoim klientom promocje i akcje specjalne obniżające wartość zakupów na platformie. 

W lipcu zarejestrowane firmy mogą zaoszczędzić do 700 zł na transakcjach międzynarodowych dzięki nowej odsłonie programu Cash Box. Wystarczy w odpowiednim miejscu na koncie klienta przesłać fakturę potwierdzającą dokonanie transakcji a gotówka zostanie przelana bezpośrednio na konto bankowe kupującego. Jeśli to pierwszy zakup na merXu, można otrzymać 20% zwrotu wartości transakcji - nie może być on jednak tańszy niż 1300 PLN netto (bez kosztów transportu). Kolejne zakupy mogą mieć już dowolną wartość.
 

Oszczędzaj na zakupach firmowych - korzystaj z promocji merXu zdjęcie w treści artykułu


Kolejny sposób na oszczędności to darmowa dostawa. merXu pokrywa bowiem do 1300 zł miesięcznych kosztów transportu dla transakcji międzynarodowych i do 100 zł dla transakcji krajowych

Jest też coś dla stałych klientów platformy, którzy rekomendują ją swoim kontrahentom. Teraz za takie polecenie można otrzymać bonus w wysokości 180 zł za każdą zaproszoną firmę, która zrobi na merXu zakupy za minimum 1300 zł w ramach jednej faktury. To nie wszystko! Każda zaproszona firma będzie mogła ubiegać się o 20% zwrotu za pierwszą transakcję krajową lub międzynarodową do wartości 700 zł. 

Dlaczego jeszcze warto kupować na merXu

  • Dostęp do kilku milionów ofert i usług z 8 europejskich krajów 
  • Darmowa dostawa międzynarodowa do 1300 PLN, krajowa do 100 zł 
  •  Bezpieczeństwo transakcji - zakupy tylko między zweryfikowanymi kontami firmowymi 
  • Elastyczność oferty - jeśli nie znajdziesz interesującego Cię produktu, możesz złożyć zapytanie ofertowe

Platforma oferuje też liczne funkcjonalności, ułatwiające kontakt pomiędzy firmami – m.in. komunikator z opcją tłumaczenia wiadomości w czasie rzeczywistym na lokalne języki przedsiębiorców. To ważne ponieważ na merXu dostępne są nie tylko gotowe towary, ale też zindywidualizowane. W przypadku zapotrzebowania na indywidualizację danego produktu, np. dodanie logotypu, zmianę wybranych parametrów – rozmiaru, koloru itp., przedsiębiorcy mogą się kontaktować ze sobą i dokonywać indywidualnych ustaleń. 

Więcej informacji na temat aktualnej ofert promocyjnej można znaleźć w Centrum Pomocy i na merxu.com

merXu Sp. z o.o.

merXu Sp. z o.o.

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B – zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe.

Profil Firmy

merXu Sp. z o.o.