Penetranty LPS – chemia do zadań specjalnych

Semicon

W ofercie preparatów chemicznych marki LPS, której dystrybutorem jest firma Semicon, znalazły się wysokiej klasy penetranty LST i KB 88.

Firma Semicon oferuje bardzo szeroką gamę preparatów chemicznych do przemysłu, w tym dla wymagających klientów z branży lotniczej.

Preparat LST to produkt o niskim napięciu powierzchniowym dla szybkiego działania penetrującego. Sprawnie wypiera wilgoć, poluzowuje rdzę w celu uwolnienia skorodowanych części. Mocne działanie pienienia zapewnia pełne pokrycie powierzchni. Jest kompatybilny z większością powierzchni gumowych i plastikowych. Preparat LST ma certyfikat spożywczy H2 oraz aprobaty lotnicze i motoryzacyjne. W swoim składzie ma dwusiarczek molibdenu, co czyni go też świetnym smarem antyzatarciowym.

Drugi z preparatów – KB 88 – to prawdziwa perła wśród penetrantów dostępnych na rynku. Agresywna formuła opracowana w celu szybkiego uwolnienia zardzewiałych nakrętek, śrub, zawiasów i innych skorodowanych elementów doskonale radzi sobie nawet z trudnymi przypadkami. Penetruje szybciej i głębiej niż większość innych podobnych produktów na rynku. Tak jak poprzedni preparat KB 88 ma certyfikat spożywczy H2 oraz aprobaty motoryzacyjne.

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę