Pepperl+Fuchs przejmuje MACTek Corporation

Reklama
Reklama

Pepperl+Fuchs, światowy lider w dziedzinie automatyki przemysłowej przejmuje MACTek Corporation, jednego z czołowych dostawców urządzeń wykorzystujących protokół HART. Posunięcie to jest częścią strategii Pepperl+Fuchs mającej na celu integrację oferty i zwiększenie udziałów w rynku WirelessHART.

»Jesteśmy zadowoleni z dodania linii produktów WirelessHART firmy MACTek do naszego portfolio,» powiedział Jim Bolin, wiceprezes Pepperl+Fuchs na obszar obu Ameryk. »To przejęcie uzupełni nasze obecne linie produktów i pozwoli nam zaoferować jeszcze szersze spektrum usług dla klientów.»

Reklama

Firma MACTek, założona w 1993 roku specjalizuje się w produkcji modemów HART, włączając w to modemy z interfejsem VIATOR HART. Jedną z jej najważniejszych, a zarazem najnowszych innowacji jest adapter BULLET WirelessHART mogący być montowany na dowolnym urządzeniu przystosowanym do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem. Rodzina modemów HART obejmuje również modele zapewniające bezprzewodowy dostęp do urządzeń HART pracujących w terenie, zaprojektowanych do zastosowań w strefach zagrożonych wybuchem oraz urządzenia korzystające z technologii Bluetooth.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama