Pierwsza taka electronica w historii

Pierwsze takie targi electronica w historii Messe München

Targi electronica były kolejnymi, które w tym roku odbyły się tylko w wersji on-line. Organizatorzy podkreślają spore zainteresowanie zarówno ze strony firm, które prezentowały swoje produkty i rozwiązania, jak i odwiedzających.

Tegoroczna edycja Światowych Targów i Konferencja Elektroniki "electronica" po raz pierwszy nie odbyła się w Monachium, a wirtualnie.

W dniach 9-12 listopada w 12 wirtualnych halach wystawienniczych swoje rozwiązania i produkty zaprezentowało w sumie 209 wystawców z branży elektronicznej z 25 krajów. Podczas czterech dni targowych z elektronicznymi innowacjami i trendami miało okazję zapoznać się łącznie 8253 użytkowników z 79 krajów, z czego 52% odwiedzających targi pochodziła spoza Niemiec, głównie z Austrii, Włoch, Japonii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Stanów Zjednoczonych.

Wirtualne targi electronica pokazały, że w branży elektronicznej istnieje ogromna potrzeba profesjonalnej dyskusji, transferu wiedzy i inspiracji – powiedział Falk Senger, dyrektor zarządzający Messe München. – Sprostaliśmy tej potrzebie i umożliwiliśmy międzynarodowej publiczności ponowne spotkanie się po długiej nieobecności. Cyfrowe targi zostały dobrze przyjęte przez uczestników z 79 krajów.

Obszary wystawiennicze obejmowały przemysł motoryzacyjny, systemy wbudowane, EMS, półprzewodniki i technologię bezprzewodową. Średnio każdego dnia prawie 4500 unikalnych użytkowników uczestniczyło w wirtualnych targach.

Źródło: Messe München

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę