Polski zasilacz awaryjny liderem wydajności w teście PC World

Reklama
Reklama

Polski zasilacz awaryjny EVER Sinline 800 uzyskał wyróżnienie "Najwyższa wydajność" w najnowszym teście magazynu PC World. Specjaliści uważają, że rodzimy produkt przyda się w rejonach, gdzie sieć energetyczna jest w nie najlepszej kondycji

Najlepszy wynik zasilacza awaryjnego EVER Sinline 800 to wskazówka dla użytkowników, którzy nie tylko szukają profesjonalego zabezpieczenia sprzętu przed awariami sieci zasilającej, ale również preferują polskie produkty. Model Sinline 800 został w całości zaprojektowany przez Dział Badań i Rozwoju EVER w Swarzędzu.

Reklama

EVER Sinline 800, dzięki dwóm akumulatorom ładowanym w oryginalny sposób podtrzymuje napięcie przez ponad siedem minut. Autorzy testu podkreślają, że "jeszcze większym wyczynem jest odbudowanie prawie całej pojemności baterii w ciągu dwugodzinnego ładowania". W czasie pracy bateryjnej Sinline 800 wytwarza napięcie w kształcie sinusa. Zasilacz awaryjny EVER Sinline 800, jako jeden z trzech zasilaczy, uzyskał w teście wynik powyżej 7 punktów. 

Reklama
Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama