Pompy perystaltyczne Qdos 30

Watson-Marlow
Reklama
Reklama

Watson-Marlow, jeden z największych światowych producentów pomp perystaltycznych, poinformował o wprowadzeniu na polski rynek nowej serii pomp Qdos 30 kierowanych do branży przemysłowej.

Pompy Qdos 30 to urządzenia zaprojektowane do precyzyjnego transportu cieczy. Dzięki swojej budowie mogą one przetaczać substancje „zabrudzone", chemiczne, charakteryzujące się wysoką lepkością lub wysoką gęstością. Umożliwia to ich budowa, która powoduje,
że substancja ma kontakt jedynie z wężem pompy. Dzięki temu również koszty konserwacji urządzenia ograniczają się do minimum - nie potrzebna jest wymiana zaworów, membran i innych elementów roboczych pompy.

Reklama

Wydajność pompy Qdos 30 wynosi od 0,1 do 500ml/min przy ciśnieniu 7 barów. Nowością jest specjalnie zaprojektowana głowica pompy, która jest niezwykle łatwa w eksploatacji - do jej wymiany nie trzeba używać żadnych narzędzi. Dodatkowo cała konstrukcja została zaprojektowana tak, aby wyeliminować możliwość jakiegokolwiek przecieku lub wypływu substancji podczas wymiany głowicy.

- Qdos 30 to nasz najnowszy produkt kierowany do szerokiej grupy odbiorców. Pompa może być wykorzystywana na przykład w procesie chłodzenia przemysłowego lub kontroli
pH w przemyśle mineralnym. Dzięki bardzo prostej budowie, jej obsługa nie sprawia żadnych problemów technicznych - mówi Jay Whalen, dyrektor generalny Watson-Marlow Pumps Group.

Reklama

Nowe urządzenie Watson-Marlow posiadają łatwy w obsłudze interfejs oraz 3.5" wyświetlacz LCD. Produkt ma 2-letnią gwarancję producenta.

www.wmpg.com

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama