Ponad 300 wystawców na targach Fastener Fair Hannover

Fastener Fair Hannover
Reklama
Reklama

Nadchodzące targi Fastener Fair Hannover, 24 - 26 kwietnia 2012 r., zostały dobrze przyjęte przez firmy z branży zamocowań i łączników. Około czterech miesięcy przed wystawą łącznie 304 wystawców z 28 krajów zarezerwowało już swoje stoiska na pierwszym wydaniu Fastener Fair Hannover.

Wystawa odbędzie się w hali 21 na Terenie Wystawowym w Hanowerze (Hannover Exhibition Grounds). Fastener Fair Hannover 2012 obejmuje powierzchnię wystawową około 5.000 metrów kwadratowych.

Reklama

Większość firm wystawiających pochodzi z Europy podczas, gdy Niemcy oraz Włochy należą do największych europejskich wystawców krajowych wyprzedzając Turcję, Wielką Brytanię, Holandię oraz Francję. Na wystawie zaprezentują się również firmy z Azji i Ameryki Północnej. Łącznie 55 firm nigdy wcześniej nie uczestniczyło w żadnych targach Fastener Fair i w związku z tym wystawa zamocowań i łączników zyska na wartości dzięki ich nowej linii produktów oraz usług.

Fastener Fair Hannover 2012 odbędzie się równolegle z Targami Hanowerskimi (Hannover Messe), międzynarodowo uznanymi jako targi najnowocześniejszej technologii na świecie obejmujące wszystkie obszary łańcucha wartości w branży.

„Poza odwiedzającymi Fastener Fair z branży tradycyjnego wytwarzania i handlu, oczekujemy w Hanowerze więcej odwiedzających z całego świata jako użytkowników końcowych", mówi Suzanne Rauberger Dyrektor Wystawy w imieniu Mack Brookes Exhibitions. „Targi Fastener Fair Hannover, wspólnie położone na kluczowej wystawie światowej na temat technologii branżowej, będą w stanie zaoferować swoim uczestnikom szeroki zakres nowych kontaktów biznesowych w dodatkowych obszarach branżowych takich jak automatyka, energia oraz mobilność."

Reklama

Profil wystawy Fastener Fair Hannover obejmuje przemysłowe zamocowania i łączniki, łączniki budowlane, systemy składowe i instalacyjne, technologię wytwarzania zamocowań jak również składowanie oraz usługi logistyczne. Dla dystrybutorów, dostawców, inżynierów oraz specjalistów branżowych wystawa oferuje możliwości kupna oraz zawarcia kontaktów biznesowych.

Hanower, znany dzięki prowadzeniu międzynarodowych wystaw branżowych, oferuje doskonałe połączenia krajowe i międzynarodowe przy podróży samolotem, pociągiem czy samochodem, jak również szeroki zakres zakwaterowania na każdym poziomie. Informacje dotyczące podróży oraz zakwaterowania można uzyskać w sekcji podróży na stronie internetowej wystawy www.fastenerfair.com.

Osoby odwiedzające Fastener Fair Hannover 2012, które zarejestrują się z wyprzedzeniem na stronie internetowej wystawy www.fastenerfair.com, skorzystają z dostępnej ceny 20 Euro zamiast 30 Euro ceny biletu zakupionego na miejscu. Rejestracja rozpocznie się od połowy stycznia. Odwiedzający będący w posiadaniu biletu wstępu na Targi Hanowerskie otrzymują bezpłatny wstęp na Fastener Fair Hannover 2012. Dostępny na miejscu katalog wystawy jest objęty ceną biletu wstępu.

Targi Fastener Fair Hannover 2012 otwarte są od wtorku 24 kwietnia 2012 do czwartku 26 kwietnia 2012, w godzinach od 9.00 - 17.00. Najbliższe wejście to Wejście Zachodnie 3 na Terenie Wystawowym w Hanowerze.

Szczegółowa informacja na temat wystawy, zawierająca aktualną listę wystawców, dostępna jest na stronie internetowej wystawy www.fastenerfair.com.

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama