Program Targi-STOM 2017

Targi Kielce
Reklama
Reklama

Tegoroczna edycja Targów STOM w Kielcach odbędzie się w dniach 28-30 marca br. W ramach wystawy odbędzie się dziewięć wydarzeń targowych: STOM-TOOL, STOM BLECH&CUTTING, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESORY, EXPO-SURFACE, PNEUMATICON, CONTROL-STOM oraz Dni Druku 3D.

I Dzień Targów - 28 marca 2017 r. (wtorek) /godziny otwarcia 9.00–16.30/

godz. 12.00
Seminarium pt. "Innowacyjne technologie materiałowe w praktyce"
Organizator: Instytut Technik Wytwarzania Politechniki Warszawskiej
Miejsce: Sala Kongresowa Omega
Wstęp bezpłatny
Rejestracja gwarantuje otrzymanie drukowanego katalogu targowego

Program seminarium obejmuje tematykę nadzorowania i automatyzacji procesów skrawania oraz modyfikację powierzchni części maszyn metodami spawalniczymi, praktyczne aspekty obróbek erozyjnych i ściernych, techniki specjalne i zaawansowane rozwiązania w obróbce plastycznej, modelowanie procesów odlewniczych oraz tendencje rozwojowe w przetwórstwie tworzyw polimerowych. Ponadto zaprezentowany zostanie potencjał Instytutu Technik Wytwarzania Politechniki Warszawskiej.

Reklama

II Dzień Targów - 29 marca 2017 r. (środa) /godziny otwarcia 9.00–16.30/

godz. 9.30
Seminarium pt. "Technologie Obróbki laserowej"
Organizator: Centrum Laserowych Technologii Metali Politechniki Świętokrzyskiej i Polskiej Akademii Nauk
Miejsce: Sala Kongresowa Omega
Wstęp bezpłatny
Rejestracja gwarantuje otrzymanie drukowanego katalogu targowego

Seminarium obejmować będzie szeroko rozumiany zakres obróbki laserowej, w szczególności spawanie, obróbkę ubytkową, modyfikację powierzchni, modelowanie procesów technologicznych oraz właściwości elementów poddanych obróbce wiązką promieniowania laserowego. Przedstawione zostaną nowoczesne urządzenia do obróbki laserowej – źródła promieniowania, maszyny i oprzyrządowanie.

godz. 10.00-14.00
Seminarium "Innowacje szansą krajowego sektora techniki płynowej”
Organizatorzy: Izba Gospodarcza Komponentów i Technologii, Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych, Politechnika Świętokrzyska
Wstęp bezpłatny
Rejestracja gwarantuje otrzymanie drukowanego katalogu targowego

godz. 10.00-15.00
Spotkania biznesowe STOM 2017
Organizator: Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa
Miejsce: na terenie Targów
Udział bezpłatny

Spotkania biznesowe, określane także jako spotkania brokerskie, to bardzo skuteczna forma pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych i kontrahentów. Polegają na bilateralnych spotkaniach twarzą w twarz przedstawicieli dwóch firm i są uważane za jedną z najlepszych form nawiązywania trwałych kontaktów biznesowych.

Reklama

III Dzień Targów - 30 marca 2017 r. (czwartek) /godziny otwarcia 9.00–15.00/

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama