Prostownik do baterii przemysłowych 2100 HP

Prostownik do baterii przemysłowych 2100 HP Exide

Prostowniki wysokiej częstotliwości serii HP firmy Exide oferują optymalne ładowanie i zapewniają przy tym znaczne oszczędności energii i kosztów eksploatacji, jak również powodują mniejszą emisję CO2.

Prostownik 2100 HP można używać do ładowania szerokiej gamy akumulatorów przemysłowych różnych pojemnościach i wykonanych w różnej technologii. Do ładowania największych akumulatorów o pojemności powyżej 2000 Ah służy specjalna odmiana prostownika 2100 HP High Output.

Powiązane firmy

EXIDE Technologies S.A.

Exide, prostownik 2100 HP do akumulatorów przemysłowych

Gama ładowarek HP posiada nowoczesny graficzny wyświetlacz LCD, ułatwiający proces ładowania, prowadząc użytkownika przez jego kolejne etapy, a dobrze widoczne diody LED pokazują na bieżąco stan naładowania akumulatora.

Rozbudowany interfejs użytkownika pozwala m.in. zarejestrować dokładne parametry ostatnich 250 cykli ładowania, a także przy wykorzystaniu 6 diod LED wskazuje 6 typowych błędów jasno opisanych na wyświetlaczu. Dodatkową zaletą prostownika 2100 HP są jego mniejsze wymiary i waga w porównaniu do większości konwencjonalnych prostowników, dzięki czemu mniejszy jest koszt jego transportu czy instalacji. Możliwa jest także instalacja naścienna prostownika.

Źródło: Exide

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę