Przedsiębiorcy chcą współpracować

Raven Media

Po raz kolejny podczas tegorocznych targów STOM odbyły się Bilateralne Spotkania Biznesowe organizowane przez Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej. Zgromadziły ok. 40 firm zainteresowanych nawiązaniem współpracy, nie tylko z Polski, ale też np. z Ukrainy.

Przedsiębiorcy poszukujący nowych kontaktów biznesowych i potencjalnych partnerów zgłaszali wcześniej chęć uczestniczenia w spotkaniach poprzez specjalną platformę networkingową, która pozwala na dokładne przedstawienie profilu i obszarów działalności. Dzięki temu uczestnicy rozmów B2B mogą precyzyjnie zaplanować spotkanie, przygotować harmonogram i w ten sposób maksymalnie efektywnie wykorzystać przeznaczony na to czas targowy.

Reklama

– Firmy wychodzą z takich spotkań bardzo zadowolone – mówi Sylwia Zieja z Enterprise Europe Network. – Tego typu rozmowy organizowaliśmy już wielokrotnie i sporo firm wraca na kolejne. W Kielcach także padały już pytania o STOM 2020.

W tym roku podczas "Przemysłowej Wiosny" odbyło się ok. 60 spotkań w ściśle wyznaczonym czasie i konkretnie ustalonym miejscu (hala E, sala E1). Zaaranżowana przez organizatorów przestrzeń umożliwia firmom spokojne przedstawienie swoich możliwości i oczekiwań, co sprzyja zainicjowaniu przyszłej współpracy.

Reklama

– Formuła takich spotkań networkingowych zdecydowanie się sprawdza – podsumowuje Sylwia Zieja.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę