Przyszłoroczne targi Intec i Z tylko w wersji wirtualnej

Przyszłoroczne targi Intec i Z tylko w wersji wirtualnej Targi Lipskie

Wirtualna hala wystawowa, konferencje on-line oraz platforma networkingowa on-line – tak wyglądać będzie przyszłoroczna edycja duetu targowego Intec i Z, które odbędą się w dniach 2-4 marca 2021 r. pod hasłem „Intec i Z connect”.

Pomimo trwającej pandemii koronawirusa i związanymi z nią bardzo rygorystycznymi obostrzeniami zmieniona formuła targów „Intec i Z connect” pozwoli przedstawicielom branży metalowej i poddostawczej na dotarcie do potencjalnych klientów oraz na wymianę doświadczeń, transfer wiedzy i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. 

W ramach wirtualnej odsłony targów Intec i Zuliefermesse organizatorzy oferują możliwość udziału w wirtualnych showroomach (prezentacja oferty wystawców), kongresie on-line oraz platformie networkingowej, dającej możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych on-line. W chwili obecnej Leipziger Messe przygotowuje program konferencji, który poświęcony będzie aktualnym i najistotniejszym dla branży zagadnieniom.

W związku z koniecznością wprowadzenia bardzo rygorystycznych obostrzeń ze względu na trwającą obecnie pandemię, realizacja obu imprez, w sposób zadowalający zarówno wystawców, jak i odwiedzających, jest niestety niemożliwa. Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji, gdyż zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotne znaczenie ma dla całej branży organizowany przez nas duet targów przemysłowych – mówi Markus Geisenberger, dyrektor generalny Leipziger Messe.

Kolejna edycja targów Intec i Z w tradycyjnej formie odbędzie się w dniach od 7 do 10 marca 2023 r.

Źródło: Targi Lipskie

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę