Rafako z najlepszą ofertą na blok kogeneracyjny w Wilnie

CC/Wikimedia
Reklama
Reklama

 

Firma Rafako przedstawiła najatrakcyjniejszą ofertę na budowę bloku kogeneracyjnego w nowej elektrociepłowni w Wilnie. Podpisanie kontraktu ma nastąpić nie wcześniej niż 15 dni od daty publikacji rozstrzygnięcia przetargu. Wartość umowy wynosi 149, 65 mln euro netto.

W minioną środę firma UAB Verslo Aptarnavimo Centras, odpowiedzialna ze postępowanie przetargowe na mocy pełnomocnictwa udzielonego przez zamawiającego UAB Vilniaus Kogeneracinė Jėgainė, wyłoniła oferenta na budowę bloku kogeneracyjnego opalanego biopaliwem. Bloku składającego się z kotłów ze złożem fluidalnym oraz instalacji składowania i podawania biopaliwa, realizowanego w ramach budowy nowej elektrociepłowni w Wilnie (Litwa).

Reklama

Wartość oferty to 149,65 mln euro netto. Prace wykonywać będzie firma Rafako, która przedstawiła najkorzystniejszą propozycję.

Podpisanie kontraktu może nastąpić nie wcześniej niż 15 dni od daty publikacji rozstrzygnięcia przetargu. Natomiast rozpoczęcie robót maksymalnie 9 miesięcy od podpisania kontraktu, przy czym uzależnione jest m.in. od uzyskania przez Zamawiającego decyzji dotyczących finansowania projektu.

Reklama

Źródło: Informacja prasowa Rafako

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama