Roboty przemysłowe przyszłością każdego przedsiębiorstwa

Inter-Plast
Reklama
Reklama

Minęło już 55 lat odkąd zastosowano pierwszy robot w fabryce General Motors w Trenton. W ciągu następnych lat robotyka przemysłowa przeszła mnóstwo zmian, rozwinęła się i zagościła na stałe prawie we wszystkich dziedzinach przemysłu.

Pomimo pandemii COVID-19 dane z rynku potwierdzają, że robotyka przemysłowa ma się dobrze, a wręcz w tych trudnych czasach pomogła przetrwać wielu firmom. Polska niestety nadal pozostaje na szarym końcu Europy pod względem liczby robotów w przeliczeniu na 10 000 mieszkańców.

Może nie wszystkie firmy stać na zakup nowych zrobotyzowanych celi przemysłowych, dlatego jako jedni z pierwszych już 5 lat temu postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty roboty używane. W zakres oferowanych robotów wchodzą zarówno roboty podające–manipulatory, jak i spawające oraz dedykowane do danego zadania.

W ostatnich 2 latach zauważamy zwiększoną sprzedaż w robotach spawających, od prostych konfiguracji do coraz częściej ściśle wytypowanych zadań spawalniczych pod określony detal.

robot przemysłowy

W naszej siedzibie w Częstochowie na stanie aktualnie posiadamy ok. 50 robotów czołowych firm, jak Fanuc, Yaskawa, Motoman, Kuka, Kawasaki, ABB, Panasonic itd. Można obejrzeć i wypróbować zarówno roboty przeznaczone do zadań spawalniczych, szlifierskich, podających, jak i wielu innych.

Powiązane firmy

Po zapoznaniu się z potrzebami naszego klienta, zaproponujemy skonfigurowanie ww. robotów do określonego celu.

Jesteśmy w stanie dla Państwa wykonać również robotyzację linii przemysłowej. Projektujemy i wdrażamy zrobotyzowane stanowiska spawalnicze, paletyzacyjne oraz integrację związaną z obsługą maszyn, a to wszystko w oparciu o używane roboty z naszej oferty.

Artykuł sponsorowany (Inter-Plast)

Inter-Plast

Inter-Plast

Firma Inter-Plast A.Bodziachowski powstała w 1995 r. Posiadamy nieruchomość w postaci 1,5 ha terenu zabudowanego halami o łącznej powierzchni 6000 m2. W roku 2013 powstała firma córka Inter-Plast Z.Bodziachowska-Kluza kontynuująca dotychczasowy profil działania firmy.

Profil Firmy

Inter-Plast