Rosnące zainteresowanie spotkaniami kooperacyjnymi

MTP
Reklama
Reklama

Subcontracting ITM Meetings to zamknięte spotkania typu B2B, na których umówieni wcześniej przedsiębiorcy poszukują partnerów biznesowych i podwykonawców. 6 czerwca br., podczas pierwszego dnia giełdy kooperacyjnej, odbyły się 172 spotkania, w których udział wzięło blisko 100 uczestników. Drugiego dnia doszło do 115 spotkań.

Spotkania kooperacyjne osiągają wysoki poziom skuteczności dzięki temu, że biorą w nich udział firmy dopasowane już według okreslonego klucza. Same spotkania są okazją do uzgodnienia szczegółów współpracy, wymiany informacji technicznych itp., a możliwość umówienia się na konkretną godzinę pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale też zaplanować więcej spotkań podczas jednego dnia targowego.

Reklama

Polskie przedsiębiorstwa są coraz dojrzalsze i w kooperacji oraz spotkaniach Subcontracting ITM Meetings widzą duży potencjał na bardziej dynamiczny rozwój.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama