Rozpoczęto rezerwację stoisk na EuroBLECH 2016

Reklama
Reklama

Stoiska na 24. Międzynarodowych Targach Technologii Obróbki Blach EuroBLECH 2016 można obecnie rezerwować w biurze organizatora w firmie Mack Brooks Exhibitions. EuroBLECH 2016 odbędzie się w dniach 25 – 29 październik 2016 na Terenach Wystawowych w niemieckim Hanowerze.

„Jako przodująca międzynarodowa wystawa handlowa technologii obróbki blach, nadchodząca wystawa będzie stanowić platformę ściśle powiązanej ze sobą produkcji blach. Nazwa Internet Przedmiotów lub Przemysł 4.0 jest używana w odniesieniu do produkcji i stawia ona duże wyzwania sektorowi technologii obróbki blach oraz nasuwa mnóstwo pytań. Obecnie doświadczamy rewolucyjnego rozwoju produkcji przemysłowej, natomiast istotne jest dla producentów oraz dostawców maszyn i systemów, aby aktywnie uczestniczyć w niniejszym rozwoju. Wymiana wiedzy fachowej z użytkownikami oraz budowa sieci odgrywa znaczącą rolę w najnowocześniejszej produkcji ponieważ zwiększone wykorzystanie automatyki oraz programów komputerowych wymaga dopasowanych rozwiązań, które dokładnie pasują do każdego indywidualnego zakładu produkcyjnego”, wyjaśnia Nicola Hamann, Dyrektor Zarządzający organizatorów Mack Brooks Exhibitions.

Reklama

Producenci maszyn, systemów komputerowych oraz narzędzi w zakresie technologii obróbki blach muszą teraz uzyskać pozycję w celu zdobycia pierwszego miejsca jako osoby posługujące się wiedzą fachową oraz innowacją w nowej erze produkcji przemysłowej. W związku z tym, EuroBLECH 2016 oferuje wyjątkową możliwość uczestniczenia w kreowaniu przyszłości technolgii obróbki blach”, mówi Nicola Hamann.

Duża liczba osób ponownie wystawiających oraz wielkie zapotrzebowanie na przestrzeń wystawową

Reklama

Broszura wystawców, która zawiera szczegółowe informacje na temat wystawy oraz opcji stoisk, jest już dostępna u organizatorów. Odnowiona strona wystawy www.euroblech.com przedstawia szczegółowe informacje na temat międzynarodowego wydarzenia, takie jak profil wystawy, dane oraz liczby na temat wystawy, szczegóły dotyczące zamawiania stoisk, interaktywny plan przestrzeni wystawowej jak również materiał filmowy oraz zdjęcia z poprzedniej wystawy. Dzięki nowoczesnej, łatwo wyświetlającej się stronie, nowa strona internetowa wystawy jest łatwa w użytkowaniu przy korzystaniu z komputerów stacjonarnych i przenośnych.

„Podobnie jak w poprzednich latach, widzimy dużą liczbę osób ponownie wystawiających na EuroBLECH 2016 i dlatego zalecamy wszystkim firmom zainteresowanym wystawianiem jak najszybszą rezerwację swojego stoiska, aby upewnić się, że firma zostanie umieszczona w odpowiednim sektorze technologicznym. Miło nam jest poinformować, że otrzymaliśmy już wiele rezerwacji stoisk i w związku z tym w niektórych halach może zabraknąć powierzchni wystawowej”, mówi Nicola Hamann.

EuroBLECH przedstawia cały łańcuch technologii obróbki blach: blachy, produkty i półprodukty, technologie transportu bliskiego, technologie demontażu, technologie formowania, technologie gięcia blach, technologie łączenia i mocowania, obróbka rur i profili, technologie obróbki powierzchniowej blach, przetwarzanie struktur hybrydowych, narzędzia, części do maszyn, kontrola jakości, systemy CAD/CAM/CIM, sprzęt fabryczny i prace badawczo-rozwojowe.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama