Ruszają seminaria poświęcone procesom produkcji i analizie danych

ArcelorMittal
Reklama
Reklama

Firma StatSoft Polska, dostawca aplikacji do statystycznej analizy danych, a także organizator specjalistycznych kursów i szkoleń z tego zakresu, organizuje seminaria poświęcone analizie danych i prezentuje przykłady jej zastosowania w różnych dziedzinach.

Jeden dzień cyklu, 13.10.2015 r., poświęcony został zagadnieniom przemysłowym. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z uczestnikami przedstawiciele firm produkcyjnych, w tym firmy „Correct”, Arcellormittal Poland, Franke Foodservice System Poland, Michelin Polska oraz Dendro Poland.

Reklama

Przedmiotem dyskusji będzie poprawa jakości i niezawodności dzięki stosowaniu SPC i MSA, predykcji awarii czy analizie procesów produkcji. Zaprezentowany zostanie także nowy program do interakcyjnych wizualizacji: Statistica Interactive Visualisation & Dashboards.

Seminarium to doskonała okazja do spotkania z praktykami, którzy w swoich firmach na co dzień wykorzystują analizę danych i mogą zaprezentować korzyści z jej stosowania.

Reklama

Udział bez opłat.

Więcej informacji: www.DaneWiedzaSukces.pl/seminaria2015

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama