Sandvik Polska zaprasza na szkolenia online

Sandvik
Reklama
Reklama
Ze względu na globalną sytuację związaną z koronawirusem (COVID-19) oraz podjętymi środkami zaradczymi, zdajemy sobie sprawę, że najbliższe tygodnie to dla nas wszystkich wyzwanie. Dla Sandvik Polska priorytetem jest zdrowie własnych pracowników, klientów i partnerów. Jednocześnie priorytetem jest też dalsze wspieranie działalności klientów firmy i świadczenie serwisu na najwyższym poziomie.

Dział techniczny Sandvik Polska, dostosowując się do nowych i zmieniających okoliczności z przyjemnością proponuje cykl szkoleń online oraz możliwość konsultacji z doradcami technicznymi ds. narzędzi skrawających.

Harmonogram szkoleń w kolejnych tygodniach:

Terminy i tematyka szkoleń zostanie przedstawiona w najbliższym czasie na stronie internetowej wydarzenia

Najważniejsze informacje:

• Autorski program szkoleń online Sandvik Coromant Academy ma na celu zapewnienie, aby pracownicy zdalnie, bez potrzeby wychodzenia z domu lub bezpośredniego kontaktu mogli uczestniczyć w spotkaniach szkoleniowych.
• Udział w szkoleniach dla wszystkich zainteresowanych jest bezpłatny, nie ma ograniczeń co do liczby rejestracji – w celu uczestniczenia w spotkaniu wymagany jest tylko komputer z łączem do Internetu.
• Tematyka proponowanych spotkań jest różnorodna – obejmuje zarówno szkolenia podstawowe jaki i zaawansowane.
• Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedniej tematyki lub szukają odpowiedzi na pilne pytania, prosimy o kontakt na adres e-mail podany na stronie www organizatora. Trenerzy Sandvik Coromant opracują i przygotują szkolenie skrojone do Państwa potrzeb oraz odpowiedzą na Państwa zapytania.

Aby wziąć udział w szkoleniach online prowadzonych przez specjalistów Sandvik Coromant, wystarczy zarejestrować się korzystając z odsyłacza podanego przy wybranym dniu szkolenia i dołączyć się do spotkania we wskazanym czasie.

>>Szczegółowy program szkoleń Sandvik Coromant<<

 


Źródło: Artykuł firmowy (Sandvik Polska)

SANDVIK Polska Sp. z o.o.

SANDVIK Polska Sp. z o.o.

Profil Firmy

SANDVIK Polska Sp. z o.o.