SchraubTec Ost: Gdy targi przychodzą do zwiedzających!

Vogel Communications Group

17 listopada odbędą się w Dreźnie nowe regionalne targi SchraubTec Ost. Temat: Zadania związane z wkręcaniem w przemyśle. Po udanych premierach w południowych, zachodnich i północnych Niemczech targi regionalne zapraszają teraz do saksońskiego regionu przemysłowego Drezno-Lipsk-Chemnitz na wymianę informacji.

Szczególność koncepcji: lokalna bliskość upraszcza udział dla zwiedzających (krótka podróż i bez noclegu). Około 45 wystawców zaprezentuje swoje produkty. W około 10 wykładach technicznych zostaną przedstawione aktualne tematy techniczne. Organizatorzy spodziewają się ponad 400 uczestników. Udział dla zwiedzających jest bezpłatny. Rejestracja na stronie: https://www.schraubtec.com/dresden . 

Organizatorem targów SchraubTec jest Vogel Communications Group (VCG). Dzięki koncepcji wyraźnie ukierunkowanej serii targów regionalnych SchraubTec dostarcza fachowej wiedzy na temat elementów złącznych, technologii wkręcania i montażu, jak również zarządzania częściami typu C. W ten sposób firma VOGEL wypełnia lukę w ofercie usług w sektorze przemysłowym. Koncepcja targów skupia się na głównych zagadnieniach związanych z zamocowaniami w przemyśle. 

"W regionie Drezno-Lipsk-Chemnitz, Saksonia kształtuje przemysł przyszłości, a SchraubTec zapewnia do tego solidne połączenia. Wraz z możliwościami technicznymi rosną wymagania dotyczące połączeń śrubowych. Potrzebna jest konkretna wymiana know-how, a to najlepiej osiągnąć twarzą w twarz - wyjaśnia Bernd Weinig, dyrektor ds. rozwiązań targowych i partnerstwa w VCG: "Bliskość sąsiednich zakładów z Polski i Czech, zwłaszcza z branży motoryzacyjnej, jest idealna także dla gości z tych krajów." 

 

  • Lokalizacja: Drezno, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Ostra-Ufer 2 
  • Data: 17 listopada br. 
  • Czas: od 9:30 do 15:30. 
  • Info: https://www.schraubtec.com 

 
Zalety dla zwiedzających: 

  • Regionalne: Szybka podróż do rozwiązań problemów dla nadchodzących zadań związanych z wkręcaniem i nawiązywanie kontaktów z ekspertami z regionu.
  • Szybko: Bezpośrednie porównanie dostawców w krótkim czasie (w jeden dzień, bez podróży służbowych trwających kilka dni, bez noclegu). 
  • Efektywnie: Wystawa z wielozmysłowymi i haptycznymi doświadczeniami produktowymi, transfer wiedzy i know-how poprzez towarzyszący program wykładów.
  • Personalne: Efektywna komunikacja face-to-face, wysoka jakość kontaktów.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę