Skomplikowane zastosowanie? Zachowaj kontrolę

Serwomotory bezszczotkowe FAULHABER BX4 CxD/Cx Faulhaber

Niezależnie od tego, czy jest to technologia medyczna lub laboratoryjna, czy robotyka i automatyka – inteligentne zastosowania mają wysokie wymagania względem elektroniki sterującej systemami napędowymi. Seria FAULHABER BX4 CxD/Cx oferuje konstruktorom dynamiczny i bezszczotkowy serwomotor ze zintegrowanym kontrolerem ruchu, który wyposażony jest we wszystkie interfejsy i umożliwia łatwe programowanie.

Od dynamicznego uruchamiania/zatrzymywania po kontrolę prędkości i wysoce precyzyjną, zintegrowaną kontrolę położenia w ciasnych przestrzeniach montażowych – elastyczny system modułowy BX4 można łączyć z szeroką gamą mocowań przekładni i śrub pociągowych i oferuje niestandardowe rozwiązania dla szerokiej gamy różnych zastosowań.

Długa żywotność, wysoki moment obrotowy oraz innowacyjna i kompaktowa konstrukcja to kolejne wyjątkowe cechy tej 4-biegunowej rodziny produktów.

Płynna praca, niskie wibracje i niski poziom hałasu sprawiają, że silniki te mogą być stosowane we wszelkiego rodzaju wrażliwych aplikacjach, jak np. z obszaru techniki medycznej, automatyki, robotyki czy budowy maszyn.

>>Zobacz więcej nt. rodziny serwomotorów BX4<<

Artykuł sponsorowany (Faulhaber)