SKS założyła nową filię w Turcji

Reklama
Reklama

German SKS Welding Systems GmbH, z siedzibą w Kaiserslautern, założyła nową filię: począwszy od 1. listopada 2014 r., SKS Welding Systems Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi obsługuje użytkowników i inwestorów z terenu Turcji. Jej oferta dla klientów SKS obejmuje w szczególności udzielanie fachowych porad, rozwiązania indywidualne i szybszą obsługę.

Osobą odpowiedzialną za powyższe działania jest Serdar C. Arıcan, dyrektor zarządzający tureckiej filii SKS. Ma on bogate doświadczenie w zakresie zautomatyzowanych technologii spawalniczych. Jego wiedza dotycząca branży i umiejętności techniczne powinny dodatkowo stymulować zadowolenie klientów i rozwój rynku.

Reklama

Zakładając filię w Turcji, SKS Welding Systems rozszerza swoją obecność na rynkach międzynarodowych. "Zakładając naszą filię w Turcji, rozszerzamy międzynarodową sieć, zbliżając się w ten sposób do klientów w ważnych krajach uprzemysłowionych. To gwarantuje, że nasze nowo opracowywane produkty - szczególnie w zakresie procesów łukowego spawania wspomaganego przez roboty - i nasza pomoc techniczna dotrą do użytkowników w krajach filii i klientów w miejscu ich działania" – mówi dyrektor zarządzający Markus Klein wyjaśniając aspekt strategii korporacyjnej SKS.

Zarządzana przez właściciela firma od 25 lat obsługuje klientów przemysłowych, którzy wykorzystują zautomatyzowane technologie spawalnicze. Działalność firmy koncentruje się na branży motoryzacyjnej i jej dostawcach; inne obszary, na których skupia się firma obejmują urządzenia do spawania stacjonarnego i obwodowego. Od roku 1989, w którym dyrektor zarządzający Dieter Klein założył SKS, ta specjalizująca się w spawaniu firma przeszła ewolucję od wyspecjalizowanego dilera do firmy opracowującej i produkującej zautomatyzowane technologie spawalnicze i dzisiaj zajmuje czołową pozycję w tym sektorze technologii.

Reklama

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.sks-welding.com.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama