Stal wraca do Sosnowca

12.9.2015
Reklama
Reklama

Największa konferencja hutnicza w Polsce ponownie zagości w Sosnowcu podczas targów STEELMET.  Polska Unia Dystrybutorów Stali już po raz trzeci zaprasza na konferencję „Rynek Stali w Europie Środkowo-Wschodniej", która wzorem lat ubiegłych odbędzie się drugiego dnia Międzynarodowych Targów Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów STEELMET 2011 w Sosnowcu.

Podczas całodniowej imprezy branża hutnicza będzie miała okazję zapoznać się z najnowszymi doniesieniami ze światowych i europejskich rynków, poznać opinie najważniejszych ekspertów sektora oraz spotkać się z przedstawicielami wszystkich uczestników rynku. Wydarzenie planowane na 350 osób odbędzie się w hali Expo Silesia w dniu 19 października 2011r. 

- W tym roku zaproponujemy uczestnikom jeszcze bogatszy i bardziej zróżnicowany program, dający kompleksowy obraz sytuacji na rynku polskim i europejskim. Nowością są odbywające się równolegle sesje. Oznacza to, że podczas tej edycji to uczestnicy sami zdecydują, których prezentacji chcą wysłuchać - mówi w imieniu Polskiej Unii Dystrybutorów Stali Piotr Sikorski, organizator konferencji.    

Program tegorocznej konferencji podzielony został na cztery sesje, prezentujące rynek stali: w Polsce, w Europie Środkowo-Wschodniej, rynek stali nierdzewnych oraz globalne trendy w branży. Prelegenci będą mówić zarówno o cenach, produkcji, zużyciu i wymianie handlowej, jak i o prognozach rozwoju sektora w Polsce i Europie Centralnej. W części poświęconej Polsce przy jednym stole spotkają się prezesi największych spółek z branży. W drugiej sesji zagraniczni goście, reprezentujący przemysł stalowy w Czechach, Niemczech i na Węgrzech, będą przedstawiać sytuację w hutnictwie naszego regionu. Nowoczesne spojrzenie na branżę nierdzewną zaprezentują w sesji poświęconej temu sektorowi uznani analitycy z Włoch, Wielkiej Brytanii i Belgii, zaś w zamykającej konferencję części o globalnych trendach udział wezmą największe nazwiska branży stalowej.

- Naszym zadaniem jest dostarczanie najwyższej jakości informacji rynkowych, które mogą okazać się pomocne w prowadzeniu działalności w tak dynamicznym sektorze, jakim bez wątpienia jest hutnictwo. To fascynujące obserwować, jak organizowana przez nas konferencja przez kolejne lata stawała się tak dużym i znaczącym wydarzeniem. Jesteśmy przekonani, że i tegoroczna edycja zakończy się ogromnym sukcesem. Gwarantem tego są doskonali prelegenci oraz 350 uczestników, reprezentujących wszystkie podmioty rynku, zarówno producentów, dystrybutorów, odbiorców jak i instytucje finansowe oraz media - mówi Andrzej Ciepiela, Dyrektor Polskiej Unii Dystrybutorów Stali.

Aktualny program oraz pełna lista prelegentów dostępna jest na stronie konferencji: http://www.rynekstali2011.pl/  - tu również będzie można zarejestrować swój udział w wydarzeniu (od 14 września). Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.            

Reklama

termin konferencji: 19 października 2011 r.(drugi dzień targów STEELMET 2011)

Reklama

miejsce konferencji: Expo Silesia, ul. Braci Mieroszewskich 124, Sosnowiec

czas trwania konferencji: 10.00 - 17.00

kontakt do organizatora:
Piotr Sikorski
[email zakodowany]
tel. kom.: 500 022 893

Reklama

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama