Targi Automaticon 2020 odwołane

PIAP

Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa w naszym kraju sprawia, że również w maju większość imprez masowych stoi pod dużym znakiem zapytania. Z tego względu organizatorzy targów Automaticon podjęli decyzję, że tegoroczna edycja tej imprezy nie odbędzie się w ogóle.  

W związku z tym, w poczuciu odpowiedzialności i w trosce o minimalizacje strat u wszystkich uczestników targów (zarówno wystawców, zwiedzających, jak i kooperantów), zarząd targów Automaticon podjął trudną decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji. "Bezpieczeństwo i interesy naszych wystawców i zwiedzających zawsze były i są dla nas najwyższym priorytetem. Kolejne przesunięcia terminu generowałyby tylko kolejne straty i zwiększały stan niepewności" – możemy przeczytać w opublikowanym komunikacie.

Organizatorzy jednocześnie poinformowali, że pomimo odwołania imprezy w 2020 r. na stronie targów zostanie zamieszczony katalog targowy. Wystawcy, którzy chcą pochwalić się swoimi nowościami mogą przesyłać informacje/opisy na adres mejlowy organizatora. Opisy te zostaną umieszczone w zakładce "Edycja 2020/nowości".

Analogicznie jak w przypadku „Nowości” wystawcy, którzy planowali wystąpienia na seminariach mogą przesłać na adres mejlowy swoją prezentację. Zostanie ona umieszczona na stronie targów w zakładce "Edycja 2020/seminaria".

Wystawcom, którzy wnieśli już opłaty za udział w tegorocznych targach, organizatorzy zaproponują rozliczenie tych wpłat w ramach kosztów udziału w edycji 2021. Inne formy rozliczenia wpłat będą uzgadniane po wyjaśnieniu się formalno-prawnych uwarunkowań związanych z rządowym zakazem organizowania imprez takich jak targi i sposobem rozliczania strat.

Termin targów Automaticon 2021 zostanie podany do publicznej wiadomości niezwłocznie po potwierdzeniu dostępności hal wystawienniczych.

Źródło: Automaticon

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę