Targi Euro-Lift w przyszłym roku

Targi Euro-Lift w przyszłym roku Targi Kielce

Choć branża targowa powróciła do działalności, pierwsze targi po okresie lockdownu już za nami, to jednak nie wszystkie tegoroczne wydarzenia targowe jednak się odbędą. Przykładem są targi Euro-Lift, które zostały przeniesione na przyszły rok.

Jak podkreślają organizatorzy targów Euro-Lift spełnienie oczekiwań uczestników tego wydarzenia było priorytetem, dlatego na podstawie rozmów z wystawcami i szczegółowej analizy branży podjęta została decyzja o zmianie terminu targów Euro-Lift.

Spotkanie branży dźwigowej od wielu lat stanowi kompleksowe wydarzenie na najwyższym poziomie merytorycznym. Corocznie spotykają się tutaj największe firmy związane z branżą, eksperci i przedstawiciele organizacji pozarządowych. W trosce o jakość imprezy oraz zapewnienie atrakcyjnej oferty targów VI edycja Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT odbędzie się od 28 do 29 kwietnia 2021 r.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę