Targi EUROTOOL. Powrót po czterech latach nieobecności

Targi EUROTOOL. Powrót po czterech latach nieobecności Targi w Krakowie

Targi w Krakowie opublikowały tegoroczny kalendarz targów organizowanych nie tylko w stolicy Małopolski. Największym wydarzeniem będzie powrót na mapę targową naszego kraju targów EUROTOOL.

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL powracają po czterech latach nieobecności. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7.10.2021 w EXPO Kraków. Organizatorzy zdradzają, że decyzję o ponownej organizacji targów podjęli za namową wielu firm, które w rozmowach podkreślają, iż w Krakowie robi się zawsze dobre interesy. Nadchodząca edycja zostanie uzupełniona o nowe, aktualne tematy i z całą pewnością będzie jednym z najbardziej „gorących” wydarzeń tego sezonu targowego.

W tym samym terminie (5-7.10.2021) odbędą się 5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER-POLAND, którym towarzyszyć będą dwie nowe imprezy: ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW i Międzynarodowe Targi Elektronarzędzi i Wyposażenia Warsztatów INTER TECH TOOLS. Przy realizacji tych targów organizatorzy będą współpracować z Polskim Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Montażu oraz New Tech EXPO. ASSEMBLY GO dotyczyć będzie zagadnień montażu przemysłowego, zaś INTER TECH TOOLS poświęcone będą elektronarzędziom, narzędziom ręcznym, pneumatycznym, pomiarowym, wyposażeniu warsztatów, artykułom ściernym, oprzyrządowaniu oraz artykułom BHP i odzieży roboczej. 

Wcześniej, bo w dniach 29-30.09.2021 odbędą się 11. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO, 13. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS oraz 13. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE.

Z kolei w pierwszej połowie roku, już w dniach 9-11.03.2021 Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie zapraszają na Targi INNOFORM, które w tym roku przeprowadzone zostaną w formie online. Natomiast pierwszymi targami przemysłowymi, które odbędą się w tradycyjnej formie, będą 13. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-10.06.2021 w EXPO XXI Warszawa. Są to targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych oraz mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów.

Ostatnie, trudne miesiące wiele nas nauczyły. Udowodniły, że nigdy nie należy się poddawać, a jedynie udoskonalać to, w czym się jest najlepszym i najskuteczniejszym. My specjalizujemy się w targach i od ponad 20 lat organizujemy je na najwyższym, światowym poziomie. Miesiące przestoju dały nam czas na opracowanie i wdrożenie nowych pomysłów. Dlatego jesteśmy przekonani, że nadchodzący sezon będzie wyjątkowy i dla wszystkich uczestników opłacalny. Czas powrócić na właściwe tory – zapowiada wiceprezes Targów w Krakowie, Ewa Woch. 

Źródło: Targi w Krakowie

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę