Targi EXPO-SURFACE ważnym elementem Przemysłowej Wiosny

Targi EXPO-SURFACE ważnym elementem Przemysłowej Wiosny Targi Kielce

Przemysłowa Wiosna, której ważnym elementem są Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE, jeszcze bardziej urosła. Choć do wydarzenia pozostało nieco ponad dwa miesiące, już dziś powierzchnia ekspozycji jest o 10% większa od zeszłorocznej. Popularność przemysłowego cyklu odbywającego się w kieleckim ośrodku z pewnością przełoży się na biznesowy sukces również targów EXPO-SURFACE.

Całkowitą wielkość powierzchni i liczbę wystawców poznamy jeszcze przed rozpoczęciem targów. Jedyną niewiadomą będzie liczba branżowych zwiedzających. Ale biorąc pod uwagę poprzednie edycje, tu również można spodziewać się sukcesu.

Jesteśmy duńską firmą dostarczającą linie lakiernicze, od pięciu lat firma ma swoje przedstawicielstwo w Polsce, w Katowicach. Na targach w Kielcach jesteśmy już kolejny raz, a przyciąga nas tu przede wszystkim duże zainteresowanie tą imprezą. Nasze doświadczenie pokazuje, że targi w Poznaniu czy w Warszawie nie przyciągają aż tylu zwiedzających – klientów i kooperantów. Tegoroczna impreza to pierwsze targi po covidowej przerwie, na których jesteśmy i widzimy też powrót klientów. Drugi dzień targów, był wręcz szalony pod tym względem – taki jak za dawnych, dobrych czasów czyli 7-8 lat temu – tak udział w kieleckich Targach Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni podsumował w 2023 r. Andrzej Gajos z firmy AABO IDEAL.

pokaz na targach przemysłowych

Targi EXPO-SURFACE mają szeroki zakres branżowy, który spełnia  wszelkie oczekiwania specjalistów z branży ochrony powierzchni. Znajdziemy w nim: technologie oraz urządzenia do nanoszenia powłok ochronnych, sprzęt do czyszczenia i przygotowania powierzchni, specjalistyczne środki chemiczne, urządzenia do lakierowania, emaliowania oraz pokrywania plastikiem, urządzenia do chemicznej i cieplnej obróbki powierzchni, laserowe i plazmowe technologie pokrywania powierzchni, urządzenia do termicznego rozpylania, specjalne systemy obróbki powierzchni, urządzenia pomiarowe, kontrolne oraz aparatura badawcza, ofertę usług, badań oraz instytucji branżowych, materiały kompozytowe oraz propozycje  izolacji antykorozyjnych, czyli materiały, produkty i usługi. 

Jak co roku zaplanowane są wykłady poruszające najbardziej istotne dla branży tematy oraz pokazy lakiernicze na żywo na różnych systemach do malowania.

Cykl Przemysłowa Wiosna, którego ważnym elementem są targi EXPO-SURFACE, w 2023 r. okazał się absolutną rewelacją, a świadczą o tym nie tylko liczby. Chociaż te oczywiście muszą robić wrażenie – zajęte wszystkie hale kieleckiego ośrodka, niemal 600 wystawców, oraz 19 tysięcy zwiedzających. Nie brakowało także bardzo konkretnych biznesowych rozmów.

Kolejna okazja na takie spotkania w Targach Kielce będzie miała miejsce od 19 do 22 marca 2024 r.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę