Targi Intec i Z w wirtualnej odsłonie

Targi Intec i Z w wirtualnej odsłonie Targi Lipskie

Tegoroczna edycja targów Intec oraz Zuliefermesse odbędzie się na początku marca w wersji wirtualnej. Na tradycyjną formę obu wydarzeń targowych będziemy musieli poczekać co najmniej do 2023 r.

Duet targowy Intec i Z odbędzie się w dniach od 2 do 3 marca 2021 r. wyłącznie w wirtualnej odsłonie pod hasłem „Intec i Z connect”. Jak twierdzą organizatorzy, w związku z trwającą pandemią koronawirusa i związanymi z nią bardzo rygorystycznymi obostrzeniami, niezbędnymi dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wszystkich uczestników targów, organizacja targów przemysłowych w marcu 2021 r. w sposób tradycyjny czy hybrydowy jest niestety niemożliwa.

W ramach wirtualnej odsłony duetu targowego Intec i Z organizatorzy oferują możliwość udziału w wirtualnych showroomach (prezentacja oferty wystawców), kongresie on-line oraz platformie networkingowej, dającej możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych przez internet. Program konferencji będzie poświęcony aktualnym i najistotniejszym dla branży zagadnieniom.

Kolejna edycja targów Intec i Z, która odbędzie się w tradycyjnej formie, odbędzie się w dniach od 7 do 10 marca 2023 r.

Źródło: Targi Lipskie

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę