Targi ITM Industry Europe 2023 rozpoczęte

Targi ITM Industry Europe 2023 rozpoczęte Raven Media

Blisko 700 wystawców, których ofertę można zobaczyć w 7 halach wystawowych, do tego atrakcyjny program towarzyszący – tegoroczne targi ITM Industry Europe, które potrwają od dziś (30 maja) do 2 czerwca, zapowiadają się, jak co roku, niezwykle ciekawie.

Prawie połowa tegorocznych wystawców targów ITM Industry Europe to duże światowe koncerny, m.in. z Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Francji, Holandii, Tajwanu, Turcji czy Chin. To liderzy przemysłu metalowego, robotyzacji i nowoczesnych technologii dla tej branży. Na ich stoiskach nie zabraknie wielu nowości i premier rynkowych.

Współczesne targi to jednak nie tylko miejsce prezentacji nowych produktów, technologii i innych rozwiązań. To również miejsce styku nauki i biznesu, dlatego też targom towarzyszyć będą liczne konferencje zainicjowane m.in. przez uczelnie i ośrodki badawcze. W tym roku różne debaty będą się toczyć przez cztery targowe dni na 4 scenach konferencyjnych.

Standardowo targom ITM Industry Europe towarzyszyć będą targi Modernlog, Subcontracting i Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle. Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog co roku odzwierciedlają bieżące trendy rynkowe i skupiają się na prezentacji nowatorskich rozwiązań z zakresu logistyki 4.0 i magazynów przyszłości. Wśród wystawców znajdują się zarówno polscy liderzy, jak i znane zagraniczne marki, m.in. dostawcy usług logistycznych, przedstawiciele firm z branży e-commerce, producenci systemów informatycznych i technologicznych czy operatorzy magazynów.

ludzie na targach przemysłowych

Targach Kooperacji Przemysłowej Subcontracting to wydarzenie, które pozwala powiązać zleceniodawców przemysłowych z podwykonawcami. Organizatorzy targów zapewnili specjalną platformę internetową służącą do planowania spotkań w ramach międzynarodowej giełdy kooperacyjnej Subcontracting Meetings.

Odbywający się w cyklu dwuletnim Salon Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle to okazja do spotkań z ekspertami, czerpania wiedzy na temat bezpieczeństwa pracy w sektorze przemysłowym oraz zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami z zakresu ochrony i bezpieczeństwa pracy. W tym roku wydarzenie odbywa się pod hasłem: Bezpieczeństwo przed wszystkim. 

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę