Targi klejenia i targi opakowań już po raz czwarty w Sosnowcu

Expo Silesia
Reklama
Reklama

W dniach 18-19 listopada 2020 r. w sosnowieckim Expo Silesia odbędzie się 4. edycja Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING, któremu towarzyszyć będzie Międzynarodowe Seminarium Klejenia, a także 4. edycja Targów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA z Salonem Ważenia i Dozowania WAGexpo.

Targi ExpoBONDING to tradycyjne miejsce spotkań, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu klejenia z ich potencjalnymi odbiorcami – przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. ExpoBONDING to nie tylko wystawa, ale również wydarzenia towarzyszące. Międzynarodowe Seminarium Klejenia skierowane jest do osób zatrudnionych w przemyśle, które przygotowują się lub stosują technologię klejenia w procesach produkcyjnych.

Reklama

Tegorocznym Targom ExpoBONDING towarzyszyć będą także:
    • Targi Techniki Montażu ASSEMBLY Days,
    • Forum Automatyki dla Przemysłu AUTOMATIQ Expo,
    • Targi Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA.

Targi ExpoOPAKOWANIA to z kolei miejsce spotkań wszystkich składowych branży opakowaniowej:  opakowania i materiały do produkcji opakowań i ekooopakowań, maszyny i urządzenia, innowacyjne rozwiązania i usługi, a także firmy tworzące strefę recyklingu oraz instytucje branżowe. Targi, jak co roku, wzbogacone zostaną konferencjami, podczas których nauka spotyka się z przemysłem, co sprzyja nawiązywaniu ciekawych kontaktów biznesowych.

Celem targów ExpoOPAKOWANIA jest stworzenie miejsca cyklicznych spotkań, prezentacji i dyskusji producentów opakowań oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu opakowań z ich potencjalnymi odbiorcami. Jest to wydarzenie całościowo obejmujące rynek opakowań, ważenia i dozowania w ramach którego uczestnicy poznają najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy, które stanowić mogą źródło inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

Reklama

Do prezentacji podczas wydarzenia zaproszeni zostali m.in.: producenci i dystrybutorzy opakowań, maszyn, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w całym cyklu produkcyjnym, zarówno ręcznym jak i zautomatyzowanym, a także dostawcy usług i rozwiązań okołobranżowych.

Równolegle z Targami Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA odbędzie się Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo.

Źródło: ExpoSilesia

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama