Targi MSPO z honorowym patronatem prezydenta Andrzeja Dudy

Reklama
Reklama

Prezydent RP Andrzej Duda objął rozpoczynające się już za niecały miesiąc targi MSPO 2020 honorowym patronatem. To już kolejny raz, kiedy Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce uzyskał wsparcie prezydenta Polski.

Pan Prezydent wyraża przekonanie, że ta cenna inicjatywa ukazująca potencjał i najnowsze osiągnięcia polskiego i zagranicznego przemysłu zbrojeniowego, stanie się również okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania licznych kontaktów z krajowymi i zagranicznymi partnerami, co przyczyni się do sprawnej modernizacji polskiej armii i rozwoju gospodarki narodowej – czytamy w piśmie adresowanym do Andrzeja Mochonia, prezesa Targów Kielce, które nadesłano z Kancelarii Prezydenta RP.

Reklama

Andrzej Duda 6 sierpnia złożył przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym i rozpoczął drugą, pięcioletnią kadencję prezydencką. Decyzja o przyznaniu patronatu kieleckiemu wydarzeniu jest więc jedną z pierwszych oficjalnych decyzji Prezydenta po uroczystym zaprzysiężeniu. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego odbędzie się w Targach Kielce od 8 do 10 września 2020 r. Partnerem strategicznym wystawy jest Polska Grupa Zbrojeniowa. Źródło: Targi Kielce

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama