Targi MSPO z honorowym patronatem prezydenta Andrzeja Dudy

Targi MSPO z honorowym patronatem prezydenta Andrzeja Dudy

Prezydent RP Andrzej Duda objął rozpoczynające się już za niecały miesiąc targi MSPO 2020 honorowym patronatem. To już kolejny raz, kiedy Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce uzyskał wsparcie prezydenta Polski.

Pan Prezydent wyraża przekonanie, że ta cenna inicjatywa ukazująca potencjał i najnowsze osiągnięcia polskiego i zagranicznego przemysłu zbrojeniowego, stanie się również okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania licznych kontaktów z krajowymi i zagranicznymi partnerami, co przyczyni się do sprawnej modernizacji polskiej armii i rozwoju gospodarki narodowej – czytamy w piśmie adresowanym do Andrzeja Mochonia, prezesa Targów Kielce, które nadesłano z Kancelarii Prezydenta RP.

Andrzej Duda 6 sierpnia złożył przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym i rozpoczął drugą, pięcioletnią kadencję prezydencką. Decyzja o przyznaniu patronatu kieleckiemu wydarzeniu jest więc jedną z pierwszych oficjalnych decyzji Prezydenta po uroczystym zaprzysiężeniu. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego odbędzie się w Targach Kielce od 8 do 10 września 2020 r. Partnerem strategicznym wystawy jest Polska Grupa Zbrojeniowa. Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę