Targi Przemysłowej Wiosny zakończone sukcesem!

MM Magazyn Przemysłowy

Kieleckie targi przyciągnęły w tym roku rekordową liczbę wystawców i odwiedzających. Już teraz organizatorzy zapewniają, że w kolejnym roku powierzchnia wystawowa zostanie zwiększona.

O sukcesie targów świadczą nie tylko statystyki, ale również owocne rozmowy biznesowe. Tradycją już stało się, że firmy wracają z Kielc z podpisanymi kontraktami.

Sporym zainteresowaniem cieszyła się szlifierka szerokotaśmowa – wyjaśnia Marzena Rosa z DIG ŚWITAŁA. – Podczas targów sprzedaliśmy aż trzy takie maszyny. Podpisaliśmy również dwie umowy na naszą nowość – giętarkę do rur. Przeprowadziliśmy sporo bardzo owocnych rozmów biznesowych.

Powiązane firmy

Eagle Lasers

Firma Eagle produkująca systemy cięcia laserowego wykorzystujące zaawansowaną technologię laserową w trakcie targów sprzedała dwie maszyny. Firma Jafo, producent obrabiarek, wrócił z Kielc z podpisanymi umowami na dwie tokarki i dwie frezarki. Targi te okazały się także sukcesem m.in. dla HAFEN, GF Machining Solutions i LVD. Wiele firm podkreśla również, że rozpoczęte w trakcie targów rozmowy zaowocują na przyszłość.

W sumie w Przemysłowej Wiośnie uczestniczyło 900 firm z 38 krajów. Kolejne wydarzenie na podobną skalę odbędzie się w Kielcach we wrześniu. Będzie to Przemysłowa Jesień – zaplanowana między 25 a 29 września.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę