Targi STOM 2017 - cała branża w jednym miejscu!

Blisko 800 firm we wszystkich 7 halach kieleckiego ośrodka targowego – „Przemysłowa Wiosna” w Targach Kielce to jedyne profesjonalne wydarzenie w naszym kraju gromadzące w jednym miejscu tak wielu wystawców branży przemysłowej z całego świata! Najnowocześniejsze maszyny do cięcia i obróbki blach, innowacyjne technologie laserowe, drukarki 3D i wiele innych – wszystko do zobaczenia od 28 do 30 marca tylko w Targach Kielce.

W skład „Przemysłowej Wiosny” w Targach Kielce, wchodzi aż 9 wydarzeń B2B. Salon Technologii Obróbki Metali czyli: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER oraz SPAWALNICTWO, PNEUMATICON, WIRTOPROCESY, EXPO-SURFACE CONTROL STOM i Dni Druku 3D, to nie tylko ciekawa ekspozycja ale także, dynamiczne prezentacje pracujących maszyn.

- Analizując to, co dzieje się przed tegorocznymi targami myślimy o ustawieniu w przyszłym roku dodatkowych pawilonów wystawowych, tak jak ma to miejsce podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH – mówi Piotr Pawelec, menadżer projektu – zachęcam wszystkich wystawców do rezerwowania miejsc już na 2018 rok.

 

„Przemysłowa Wiosna” z nowościami
Prócz krajowej czołówki w czasie targów spod znaku STOM znajdziemy ofertę między innymi z: Austrii, Holandii, Hiszpanii, Słowacji, Niemiec, Japonii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoch, Kanady czy Tajwanu. Wystawcy tradycyjnie szykują na kieleckie wystawy szereg nowości.

- Podczas targów STOM TOOL 2017 firma PAX PHU zaprezentuje urządzenia do wykrawania otworów, cięcia, wiercenia i gwintowania oraz gięcia stali które cechuje najlepsza relacja ceny do jakości , co w prosty sposób przekłada się na możliwość podniesienia jakości parku maszynowego oraz rozszerzenia możliwości produkcyjnych – wylicza Paweł Wachholc, właściciel firmy PAX - udział w Targach STOM pozwala nam zaprezentować technologiczne nowości oraz innowacje wdrażane przez producentów naszych maszyn.

Już trzy Dni Druku 3d
Dni Druku 3D, wydarzenie które zaczęło swoją historię w kieleckim klubie studenckim „Wspak” to dziś najważniejsze spotkanie branży w naszej części Europy. Dni Druku 3D towarzyszące do tej pory „Przemysłowej Wiośnie” w Targach Kielce stają się obecnie jednym z ważniejszych elementów tego cyklu wystaw. Edycja w marcu 2016 roku zgromadziła ponad 80 wystawców oraz przyciągnęła liczbę 8 tyś. zwiedzających. Do tej pory najnowsze technologie druku przestrzennego można było poznawać przez dwa dni, od marca 2017 roku będą to już trzy dni.

 

Targi Kielce – wszystko zaczyna się od spotkania
Bezpłatny, bezprzewodowy internet dla wystawców i zwiedzających. Bezpłatny wstęp dla wcześniej zarejestrowanych poprzez stronę internetową Targów Kielce - to tylko początek udogodnień targowych. Atutem Kielc jest także nowoczesna infrastruktura Centrum Kongresowego zapewniająca wysoki poziom wydarzeń targowych, eventów, seminariów i spotkań biznesowych. Komfortowy dojazd do Targów Kielce ułatwiają nowo wybudowane arterie, a dzięki umowom podpisanym przez Targi Kielce z licznymi hotelami, Kielce są najtańszym ośrodkiem targowym w Polsce pod względem cen noclegów w czasie targów.

 

 

Zapraszamy do Targów Kielce od 28 do 30 marca 2017 roku.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę