Targi STOM 2023 rozpoczęte

Targi STOM 2023 rozpoczęte Raven Media

Nie 3, jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić, a 4 dni atrakcji targowych czeka nas podczas tegorocznej edycji Przemysłowej Wiosny w Kielcach. Organizatorzy targów STOM zapowiadają, że w tym roku targi będą rekordowe pod względem zarówno liczby wystawców, jak i zwiedzających.

Zeszłoroczną edycję targów STOM odwiedziło ponad 10 000 branżowych zwiedzających. Trudno zatem się dziwić, że satysfakcja wystawców z odbytych rozmów biznesowych była ogromna. Efektem jest rekordowa liczba wystawców w tym roku – w siedmiu halach targowych swoje produkty zaprezentuje ok. 600 firm. Co istotne, do Kielc przyjechały nie tylko polskie firmy. Wśród wystawców znajdziemy również przedsiębiorstwa z wielu państw europejskich, a także z innych kontynentów. Największą reprezentację mają takie państwa jak Niemcy, Włochy, Turcja, Wielka Brytania czy Francja.

Targi STOM zawsze słynęły z dynamicznych prezentacji. Również i w tym roku będzie podobnie. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego, co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka.

Uzupełnieniem bogatej oferty firm będą merytoryczne spotkania z profesjonalistami. Podczas tegorocznej Przemysłowej Wiosny odbędą się seminaria poświęcone m.in. metrologii, laserom, a także technologiom przyszłości w Przemyśle 4.0.

Galeria artykułu

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę