Targi STOM czterodniowe

Targi STOM po raz pierwszy czterodniowe Targi Kielce

Tradycyjnie przemysłowy cykl targowy spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się pod koniec pierwszego kwartału roku. Tym razem jednak wystawcy i ich goście mogą liczyć nie na trzy, ale na cztery targowe dni.

Ponad 500 wystawców, kilkaset pracujących maszyn, zapełnione wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka – Przemysłowa Wiosna 2023 zapowiada się niezwykle spektakularnie.

Czego oprócz biznesowych rozmów mogą oczekiwać goście targów STOM? Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie  w tym roku. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego, co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka.

Bogata ekspozycja, dynamiczne pokazy – idealnym uzupełnieniem tej oferty są merytoryczne spotkania z profesjonalistami, których z pewnością nie zabraknie także podczas najbliższej edycji cyklu. 29 marca 2023 r. odbędzie się seminarium metrologiczne organizowane przez Polską Unię Metrologiczną pt. „Nauka w biznesie – komercjalizacja wyników badań naukowych”. Będzie to już druga edycja organizowanego przez PUM seminarium w Kielcach. Z kolei Targom Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-Surface będą towarzyszyły, jak co roku, wydarzenia organizowane przez portal „Lakiernictwo Przemysłowe”. Będzie to z pewnością wartościowa merytoryczno-praktyczna część wystawy.

Warto już dziś zarezerwować termin od 28 do 31 marca 2023 r. Przemysłowa Wiosna obejmuje zakresem targi: STOM-Tool, STOM-Blech&Cutting, STOM-Laser, STOM-Robotics, STOM-FIX, Control-STOM, Kielce Fluid-Power, EXPO-Surface, Spawalnictwo, Dni Druku 3D, TEiA oraz Wirtoprocesy.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę