Targi Subcontracting w Poznaniu – spotkania z potencjałem

Reklama
Reklama

Polskim firmom produkcyjnym poszukującym kooperantów zależy na długofalowej współpracy. Szansą na znalezienie takich partnerów w biznesie niewątpliwie były targi Subcontracting, które niedawno odbyły się w Poznaniu.

W Poznaniu zakończyła się trzecia edycja Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING. Przyszłego partnera w biznesie można było poszukiwać wśród 52 firm biorących udział w targach oraz wśród 39 uczestników spotkań kooperacyjnych. Targi, jak i spotkania Subcontracting Meetings po raz kolejny zostały bardzo pozytywnie odebrane przez uczestników. Odbyło się 89 umówionych biznesowych rozmów. Do Poznania zjechali goście z Polski, Finlandii, Francji i Szwajcarii. W sumie targi Subcontracting zwiedziło prawie 700 osób.

Reklama

- Targi Subcontracting wydają się dla nas jedyną dobrą okolicznością w Polsce, by znaleźć klienta międzynarodowego. Udało się to dzięki bezpośrednim spotkaniom w zeszłym roku zdobyliśmy klienta z Francji podkreślał w trakcie targów Łukasz Branicki z firmy BMT PRO sp. z o.o.

Wiele firm, które brały udział w tegorocznej edycji targów Subcontracting w Poznaniu, uczestniczy w tym wydarzeniu od początku. Zarówno wystawcy, jak i zwiedzający podkreślają, że atutem targów jest różnorodność branż – metalowych i pokrewnych - co daje możliwość podjęcia rozmów odnośnie kooperacji z innymi firmami, jak i pozyskania nowych zleceń.

Reklama

- Targi Subcontracting umożliwiają spotkanie właściwych kooperantów do przyszłej współpracy, do rozwoju naszej firmy i polepszania naszej oferty. Jest to dobre miejsce do spotkania się face-to-face, co rokuje lepiej na dalszą kooperację. Mamy nadzieję znaleźć firmy, które staną się długoletnim partnerem w biznesie – powiedziała Katarzyna Ciesielska z firmy MAN Diesel & Turbo Poland Sp. z o.o., która uczestniczyła w Subcontracting Meetings.

Subcontracting Meeting były organizowane dzięki współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich z Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM, przy wsparciu sieci Enterprise Europe Network.

Kolejna edycja targów Subcontracting w Poznaniu w 2015 roku. Więcej informacji na: www.subcontracting.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama