Targi Taropak 2022 we wrześniowym kalendarzu

Taropak 2022 już we wrześniu w Poznaniu! MTP

Targi Taropak to jedne z najbardziej rozpoznawalnych targów opakowaniowych w Polsce. Od lat wydarzenie przyciąga setki wystawców i tysiące zwiedzających. W 2022 roku Targi Taropak odbędą się w dniach 26-28 września. 

Kolejna edycja Targów Taropak ponownie będzie  miejscem na wymianę doświadczeń wśród profesjonalistów z branży opakowaniowej. Na targach swoją ofertę będą prezentowali  wystawcy oferujących maszyny, opakowania czy etykiety dla branży. 

- Podczas tegorocznej edycji Targów Taropak postawimy na mocny sektor maszynowy i rozwiązania związane z szeroko rozumianą automatyzacją, robotyzacją i digitalizacją. Ponadto planujemy kolejne działania wzmacniające i jeszcze bardziej wyróżniające Taropak w branży opakowaniowej – informuje Hanna Zdrojewska, dyrektor Targów Taropak.

Branżowe spotkania

Tegorocznym targom będą towarzyszyć szereg dodatkowych wydarzeń . W 2022 r. odwiedzający targi będą mogli uczestniczyć m.in. w trzeciej edycji Konferencji E-commerce, podczas której będzie można spotkać się z ekspertami z dziedziny e-handlu, opakowań w e-commerce, logistyce i magazynowania. Poruszone zostaną również zagadnienia z zakresu marketingu i sprzedaży.

Podczas drugiej edycji Taropak Design m.in. przedstawione zostaną najnowsze trendy w surowcach do produkcji opakowań, eksperci opowiedzą jak powinna wyglądać sprzedaż designerskiego opakowania, na czym polega storytelling w opakowaniu czy zdradzą czym jest unboxing. W programie konferencji znajduje się również debata na temat przyszłości branży opakowań i kierunków jej rozwoju. 

Jak co roku Taropak uświetni również konferencja organizowana przez Polską Izbę Opakowań, na której zaproszeni eksperci omówią wyzwania i nowe możliwości w branży opakowań.

Razem lepiej

Najbliższa  edycja Targów Taropak odbędzie się w dniach 26-28 września 2022 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich w towarzystwie Targów Polagra. 

Źródło: informacja prasowa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę