Targi TOOLEX - już za kilka dni!

30.9.2015
Reklama
Reklama

Już tylko kilka dni dzieli nas od rekordowej edycji targów branży obróbki metalu TOOLEX w Sosnowcu. Dla zwiedzających specjalistów przygotowano dwa pawilony wypełnione stoiskami niemal 500 przemysłowych marek, prezentację maszyn w ruchu technologicznym, liczne seminaria z udziałem ważnych partnerów, oraz - dla podkreślenia zaawansowania technologicznego - ofertę narzędzi do wirtualizacji procesów.

Na tegorocznej wystawie TOOLEX, w sosnowieckim centrum targowym Expo Silesia, ponad pół tysiąca firm z całego świata zaprezentuje rozwiązania, znajdujące zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, jak obecny mocno w województwie śląskim przemysł samochodowy, branża spożywcza, lotnicza, górnicza, maszynowa. Na stronach internetowych Targów dostępna jest pełna lista wystawców, wśród których z pewnością wielu specjalistów znajdzie ważnych kontrahentów.

Reklama

Podczas targów w cyklu produkcyjnym zobaczymy m.in. obrabiarki do obróbki ubytkowej i plastycznej, urządzenia do obróbki blach na zimno, do obróbki termicznej, a także oprzyrządowanie technologiczne i pomiarowe. Zaciekawieni najnowszymi technologiami będą mieli okazję wypróbować nowoczesne oprogramowanie komputerowe wspomagające obróbkę. Ofertę przestawią także przedsiębiorstwa zajmujące się wyposażeniem warsztatów oraz fachowe wydawnictwa.

Dzięki wsparciu nowych partnerów - m.in. Państwowej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Instytutowi Zaawansowanych Technologii Wytwarzania, Polskiej Izbie Producentów na Rzecz Obronności Kraju, Politechnice Śląskiej oraz Naczelnej Organizacji Technicznej, a także szerszej promocji na rynkach zagranicznych, europejskich i azjatyckich, organizatorzy mogą  zaoferować coraz więcej opcji wystawcom, jak i zwiedzającym.

Powiązane firmy

Reklama

Organizatorzy Targówpostanowili także połączyć siły z firmą doradczą InnCo na rzecz organizacji spotkań branżowych i brokerskich, realizując spotkanie „Łowcy Trendów". Jak zmieniać się będą wymagania sektora automotive w odniesieniu do branży obróbki metalu? Jakie wyzwania czekają producentów maszyn i narzędzi? Co wpłynie na wzmocnienie obu gałęzi przemysłu na polskim rynku? Z jakimi zagrożeniami będziemy musieli się zmierzyć?  Na te i wiele innych pytań odpowiedzą uczestnicy tych warsztatów. Firma Leadenhall Polska S.A., Lloyd`s coverholder
we współpracy z BC&O Polska zaprasza także na seminarium „ODPOWIEDZIALNOŚĆ MENADŻERÓW I MOŻLIWOŚĆ JEJ UBEZPIECZENIA W CZASACH KRYZYSU FINANSOWEGO".

Równocześnie z Międzynarodowymi Targami Obrabiarek i Technologii Obróbki TOOLEX odbędą się  Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA, w trakcie których zwiedzający będą mieli okazję przekonać się, w jaki sposób wykorzystanie nowoczesnych technologii wpływa na zwiększenia wydajności produkcji.  Więcej informacji na: http://www.toolex.pl/ i http://www.wirtotechnologia.pl/

Reklama

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama