Targi Utrzymania Ruchu Maintenance jesienią w nowym obiekcie – EXPO Kraków

easyFairs Poland
Reklama
Reklama

Po sezonie wakacyjnym Kraków zamieni się w stolicę targów przemysłowych. Końcem października firma easyFairs® Poland szykuje specjalistyczne targi dla dyrektorów, menadżerów, specjalistów, kierowników działów utrzymania ruchu i produkcji. V Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance odbędą się w nowym obiekcie – Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie. Jak co roku impreza połączona będzie z Targami Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas.

Wśród wystawców pojawią się rodzime firmy, ale również wiele zagranicznych, w tym z Holandii i Niemiec, które zaprezentują swoją ofertę w ramach narodowych pawilonów. Wystawcy zaprezentują urządzenia i rozwiązania stosowane w działach utrzymania ruchu i produkcji. - Zainteresowanie targami jest bardzo duże, na liście wystawców mamy już 120 firm i ta liczba z każdym dniem wzrasta – podkreśla Katarzyna Banach – Kierownik Działu Organizacji Targów. - Na stronie targów uruchomiliśmy również rejestrację online, która usprawnia formalności związane z odwiedzeniem targów”.

Wiedzy będzie można również zaczerpnąć podczas seminariów learnShops™, które tradycyjnie dopełnią ofertę wystawców. Harmonorgam seminariów dostępny jest na stronie targów. Prezentacje są bezpłatne i ogólnodostępne dla wszystkich gości targowych.

W programie towarzyszącym targom Maintenance po raz trzeci pojawi się cykl szkoleniowy pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu. Dwudniowe szkolenie to duża dawka praktycznej wiedzy dla przedstawicieli działów utrzymania ruchu i produkcji. Trenerami prowadzącymi szkolenia będą praktycy, którzy w codziennej działalności doradzają jak dobrze stosować najnowocześniejsze metody UR bądź też osoby kierujące działami Utrzymania Ruchu.

Więcej informacji na temat targów Maintenance na stronie: www.easyfairs.com/pl/mtc2014

Tam też znajduje się pełna lista wystawców oraz formularz rejestracji online, który upoważnia bo bezpłatnego wstępu na targi.


Organizator:
easyFairs Poland Sp. z o.o.
[email zakodowany]
www.easyfairs.com/pl

Reklama

Kontakt:
Katarzyna Banach – Kierownik Działu Organizacji Targów
Tel: +48 12 651 95 24
Tel. Kom.: +48 510 134 218

[email zakodowany]

Reklama

Miejsce i data targów:
29-30 października 2014 r.
Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe
EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

Reklama

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama