Technologia obróbki strumieniowo-ściernej części odlewanych

AGTOS
17.11.2021
Reklama
Reklama

Na targach EUROGUSS, które odbędą się w Norymberdze w dniach 18-20 stycznia 2022 r., AGTOS przedstawi informacje o nowych trendach w technologii obróbki strumieniowo-ściernej.

Obróbka powierzchniowa skomplikowanych odlewów z aluminium i magnezu staje się coraz bardziej wymagająca. W tym kontekście ważna jest również odtwarzalność procesu obróbki strumieniowo-ściernej dla części produkowanych masowo. Odwiedzający targi EUROGUSS na stoisku firmy AGTOS będą mogli uzyskuać informację o tym, w jaki sposób jest to brane pod uwagę przy tworzeniu koncepcji i jak jest ona realizowana w praktyce.

Reklama

Do obrabiania lekkich komponentów oraz odlewów aluminiowych i magnezowych firma AGTOS opracowała specjalne systemy do obróbki strumieniowo-ściernej. Jako ścierniwo jest często używane również aluminium. Prosimy poinformować się, jakie doświadczenia zostały przy tym nabyte.

Najważniejszą kwestią po zainwestowaniu w system do obróbki strumieniowo-ścierne są koszty eksploatacji. Nowa aplikacja serwisowa AGTOS podejmuje rozwój cyfrowy i oferuje klientom nowe korzyści. Jest ona dostępna do pobrania w znanych sklepach Android i Apple. 

Reklama

Technik serwisu AGTOS może w ten sposób udzielić wskazówek i instrukcji dotyczących konserwacji i napraw bez żadnych kosztów podróży. Na życzenie zostaną one tłumaczone symultanicznie. Technik serwisu widzi dokładnie to samo, co człowiek na miejscu. W ten sposób może on optymalnie oszacować i ocenić sytuację. W celach ilustracyjnych można jednocześnie przesyłać dokumenty wyjaśniające, takie jak rysunki, grafiki i zdjęcia. Cała akcja jest dokumentowana, dzięki czemu jest dostępna cyfrowo do późniejszych celów (powtórzeniowych). Prosimy przetestować możliwości bezpośrednio na stoisku targowym.

W przypadku istniejących oczyszczarek strumieniowo-ściernych można osiągnąć wzrost wydajności. W ten sposób turbiny opracowane specjalnie do tego zastosowania pracują delikatniej. Zmniejsza się zużycie ścierniwa. Także informacji na ten temat udzieli zespół targowy. 

Oprac. na podstawie informacji prasowej

Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama