Technologie na celowniku

MM Magazyn Przemysłowy
Reklama
Reklama

Podczas drugiego dnia targów ITM 2018 odbyły się spotkania w ramach Warsztatu Menedżera. Na 6 czerwca zaplanowano cykl krótkich wystąpień pod wspólnym hasłem „Jak okiełznać technologie?”. 

Prowadzący prezentowali możliwości wykorzystania w firmie przemysłowego druku 3D, podpowiadali, jak podejmować zlecenia, które są poza zasięgiem technologicznym przedsiębiorstwa, pokazywali, jak zmienia się podejście do konstrukcji maszyn i jakie korzyści ma z tego ich użytkownik. Wśród obszarów zainteresowań znalazły się też oczywiście Przemysł 4.0 oraz automatyzacja i robotyzacja w przemyśle, wskazywano również trendy w zakresie obróbki i nowych materiałów.

Reklama

Warsztat Menedżera odbywa się w ramach Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, dlatego też wykładom towarzyszyły warsztaty poświęcone tworzeniu relacji w klastrze. Spotkania odbywać się będą także w kolejne dwa dni targowe – w czwartek pod hasłem „Przewaga dzięki współpracy”, piątkowy temat natomiast to „Ludzie – największe wyzwanie”

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama