Trybotaśma dla lepszego poślizgu

igus
Reklama
Reklama

 

Trybotaśma firmy igus poprawia właściwości ślizgowe komponentów stosowanych m.in. w produkcji mebli, inżynierii mechanicznej, technologii przenośników oraz montażu – bez konieczności ich smarowania.

Trybotaśma o grubości 0,5-1 mm oferowana jest w 3 wersjach materiałowych (iglidur A160, iglidur V400 do zastosowań wysokotemperaturowych i odporny na zużycie, czarny iglidur B160) oraz w różnych szerokościach: od 20 do 500 mm. Można ją łatwo wyciąć za pomocą nożyczek w celu dopasowania do poszczególnych kształtów. W przypadku użytkowników oczekujących specjalnych wymiarów i geometrii firma igus oferuje własne usługi cięcia – nawet jednostkowych egzemplarzy. Wystarczy przesłać plik DXF z wymiarami i kształtem za pośrednictwem strony internetowej firmy.

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama