Udany związek

Reklama
Reklama

Spółka APX Technologie sp. z o.o. – jeden z czołowych dostawców obrabiarek CNC w Polsce – jako globalny cel postawiła sobie połączenie sprzedaży obrabiarek z produkcją wyposażenia. Dzięki temu zajmuje ona wiodącą pozycję na rynku sprzedaży obrabiarek i produkcji oprzyrządowania.

Spółka wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, którym do uruchomienia konkretnej produkcji niezbędna jest nie tylko obrabiarka, ale przede wszystkim oprzyrządowanie do niej. Taka fuzja gwarantuje sukces jakościowy i ekonomiczny, na którym szczególnie zależy każdemu działającemu podmiotowi w gospodarce rynkowej. Tę jakość obsługi spółka APX Technologie uzyskała dzięki wieloletniej działalności w dziedzinie sprzedaży centrów obróbczych w Polsce, posiadaniu szerokiej oferty obejmującej wszystkie typy obrabiarek CNC i jednocześnie rozbudowie własnego zakładu produkującego pełną gamę narzędzi i oprzyrządowania do ww. obrabiarek.

Reklama

Coraz częściej APX Technologie realizuje sprzedaż obrabiarek wraz z pełnym wdrożeniem produkcyjnym w zakresie programowania, doboru narzędzi, a także konstrukcji i wykonania oprzyrządowania. Jest zawsze gotowa zaoferować efektywne rozwiązania dla każdej firmy poszukującej nowości w dziedzinie obróbki skrawaniem.

Sprzedaż i serwis CNC znajduje się w firmowym biurowcu w Opaczy – 7 km od centrum Warszawy. Oferta APX Technologie zawiera szeroki zakres maszyn od popularnych modeli producentów tajwańskich do bardzo zaawansowanych technologicznie obrabiarek japońskich. Spółka zapewnia instalację obrabiarek, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie mechaniki, elektryki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki obrabiarek.

Zakład konstruujący systemy mocowań i produkujący oprzyrządowanie zlokalizowany jest w miejscowości Ciencisko k/Bydgoszczy. Jest on wyposażony jest w najwyższej klasy japońskie obrabiarki firm: Mori Seiki i Fanuc. Uzupełnieniem są tajwańskie centra obróbcze CNC firm Hartford i Goodway oraz obrabiarki konwencjonalne. Produkcja obejmuje przyrządy i technologie umożliwiające obróbkę skomplikowanych i trudno obrabialnych części. Konstruuje systemy mocowań do części poddawanych obróbce skrawaniem na różnych typach obrabiarek.

Reklama

Oferowana przez spółkę jakość produktów potwierdzona jest certyfikatami EN ISO 9001:2008 w zakresie „Sprzedaż obrabiarek, serwis obrabiarek, sprzedaż części zamiennych do obrabiarek” oraz normą „Lotnictwo i kosmonautyka” EN ISO 9100:2009 w zakresie „Obróbka części metalowych dla przemysłu lotniczego”.

Obecnie APX Technologie dołączyła do Grupy PCN S.A. – Polskiego Centrum Narzędziowego, którego ideą jest zrzeszanie polskich firm produkcyjno-handlowych, tworząc profesjonalną sieć promującą wspólnymi siłami produkty na rynku krajowym i zagranicznym przez wspólne misje handlowe, dystrybucje, promocje.

www.apx.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama