Urządzenia do gwintowania od firmy Yamawa

Yaskawa
Reklama
Reklama

Poprzez wprowadzenie gwintowników VUSP i VUPO, Yamawa zaprezentuje na targach EMO 2019 pierwszą rodzinę gwintowników z nowej linii Z-PRO, stanowiącą owoc całej zgromadzonej przez lata wiedzy i doświadczenia oraz zapewniającą klientom produkt zawierający innowację i przyjęte rozwiązania technologicznych.

Gwintowniki VUSP (gwintowniki spiralne do otworów nieprzelotowych) i VUPO (gwintowniki z odpowiednim wlotem do otworów przelotowych) zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić uzyskanie maksymalnych osiągów, zarówno w produkcji seryjnej, jak i w przypadku przetwarzania małych partii, bez uszczerbku dla wydajności, niezawodności i jakości.
- Obecny scenariusz produkcji zobowiązuje naszych klientów do poszukiwania maksymalnej elastyczności, aby jak najszybciej i z najwyższą możliwą jakością spełnić różne wymagania – komentuje Alessandro Sorgato, AD Yamawa Europe – z nowymi gwintownikami VUSP i VUPO z linii Z-PRO, przeznaczonymi do stosowania w nowoczesnych wielofunkcyjnych centrach obróbczych, możemy zapewnić naszym klientom uzyskiwanie maksymalnej wydajności na różnego rodzaju materiałach, takich jak stal, stal węglowa, stal stopowa, stal nierdzewna i aluminium, zarówno w przypadku obróbki z użyciem oleju do cięcia, jak i emulsji - dodaje.

Reklama

Niezawodne gwintowanie

Gwintowniki VUSP i VUPO zostały zaprojektowane w celu osiągnięcia ciągłego i niezawodnego gwintowania oraz znacznego wydłużenia okresu użytkowania dzięki wyjątkowej kontroli wiórów. Narzędzia te wykonywane są ze specjalnej spiekanej stali, produkowanej zgodnie ze specyfikacją Yamawa, która zapewnia maksymalną odporność na zużycie. Charakteryzują się znacznymi innowacjami w projektowaniu rowków, co pozwala na ponadprzeciętną kontrolę wiórów. 

Reklama

Linia Z-PRO znacznie poszerza i tak już wiodącą na świecie ofertę gwintowników i narzędzi do gwintowania, zarówno pod względem jakości, jak i różnorodności produktów. Zdolność produkcyjna przedsiębiorstwa Yamawa wynosi 1 600 000 narzędzi miesięcznie w 4 fabrykach w Japonii, a każdy gwintownik opuszczający fabrykę podlega potrójnej kontroli jakości.

Źródło: Yamawa

 

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama