Vouchery na zakup produktów marki Kärcher

Od 1 kwietnia do 30 czerwca 2020 r. trwa akcja promocyjna na wybrane urządzenia profesjonalne marki Kärcher pod nazwą: „Professional na wiosnę w kolorze”.

W tym okresie, kupując wybrane urządzenia profesjonalne, nabywca otrzyma dodatkowo voucher zakupowy o wartości od 100 do 2000 zł upoważniający do jednorazowego zakupu produktów marki Kärcher.

Promocją objęte są m.in. urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody typu HDS, które mogą pracować także w trybie czyszczenia parowego. Wówczas emitują one parę o temperaturze dochodzącej do 155°C, która skutecznie usuwa z różnych powierzchni patogeny nieodporne na działanie wysokich temperatur, do jakich zalicza się koronawirus.

Kolejnymi urządzeniami, które w obecnej sytuacji stanowią istotny element procesu dezynfekcji, są parownica SG 4/4 oraz odkurzacz parowy SGV 8/5 – które także można znaleźć w najnowszej akcji promocyjnej.

„Professional na wiosnę w kolorze” to również cała gama szorowarek, zamiatarek, odkurzaczy oraz generatorów prądu. Urządzenia objęte promocją dostępne są w wybranych punktach sprzedaży. 

>>Zobacz szczegóły dotyczące promocji<<

Źródło: Artykuł firmowy (Kärcher)

Kärcher Sp. z o.o. (Kaercher)

Kärcher Sp. z o.o. (Kaercher)

Profil Firmy

Kärcher Sp. z o.o. (Kaercher)